Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Káros az egészségre ha 3...

Káros az egészségre ha 3 hónapon belül kettő altatásban történő műtétet végeznek el rajtam?

Figyelt kérdés
Áprilisban kiműtik mind a 4 bölcsességfogam altatásban, ehhez ugye mindenféle kivizsgálás kell, ezután június környékén lesz egy korrekciós mellplasztikám szintén altatásban. Milyen veszélyei lehetnek ha ilyen kevés idő után újra altatnak és vajon újra kérnek minden kivizsgálást hogy altatható vagyok e? 21/L

2015. márc. 29. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szívesen altatnak az orvosok, mert a veszély %-a mindig benne van a pakliban. Az orvosok pontosan tudják, hogy mennyi az az idő ami még elfogadható az altatások közti eltelt időnek. Mindegy hányszor akarnak altatni, mindig van elő teljes kivizsgálás. Hiába vizsgálnak ki májusban, ha júniusban újabb altatás lesz akkor új vizsgálatok lesznek.
2015. márc. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem a legjobb,de az orvosok gondolom tudják
2015. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az orvosok tudják hidd el..nekem 2 hónap alatt 3 altatásos mũtétem volt és mind a 3 elött volt labor,EKG stb... most jelen pillanatban megint kettôre készülök vagyis 4 hónap 5 mũtét. :/
2015. ápr. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. ápr. 22. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!