Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha egyszer önkényesen elhagyta...

Ha egyszer önkényesen elhagytam a kórházat, akkor utána már nem kötelesek engem fogadni?

Figyelt kérdés
Ha egyszer önkényesen elhagytam a kórházat, akkor utána már nem kötelesek engem fogadni? Pszichiátriai osztályon voltam. Úgy volt az egyik napon, hogy három nap múlva hazamehetek. Eljött az a nap, de akkor az orvos azt mondta, hogy majd két nap múlva enged haza. Viszont nekem halaszthatatlan dolgom volt és elmentem. Az általam kapott gyógyszereknek nem lehetett veszélyes mellékhatása. Azt onnan tudtam, hogy megkérdeztem egy másik ottani orvostól.

#kórház #pszichiátriai osztály #pszichiátriai ellátás
2015. márc. 30. 18:00
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!