Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Tisztelt mentőn-, illetve...

Tisztelt mentőn-, illetve sűrgősségen dolgozók! Hány olyan esetet tudhattok magatok után, amikor a beteg keringése asystoliából tért vissza, és nem történt maradandó agykárosodás?

Figyelt kérdés

Nyilván nem pontos számokra gondoltam,viszont kíváncsi vagyok,hogy átlalánosan hány betegnek van ilyen téren szerencsés kimenetele.Gondolom nem


soknak,sajnos.Feltételezem,hogy már azoknak az eseteknek is kevés a száma,ahol egyáltalán asyból tért vissza csak maga a keringés.


Köszönöm előre is.



2015. ápr. 2. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam ez a szám: 0. Sajnos.
2015. ápr. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
asystoleben sajnos nem nagyon lehet mit csinálni. Akkor már nincsen elektromos tevékenység, nincsen nagyon mit újraindítani. Ha fibrillál, akkor még van egy kevés esély...
2015. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
De én mondjuk nem is tudok olyat, aki asystolia után visszajött volna
2015. máj. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!