Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vérvétel előtt mit szabad inni?

Vérvétel előtt mit szabad inni?

Figyelt kérdés
Vass hiány gyanúja miatt megyek reggel vérvételre az éhgyomor részét értem de inni se szabad reggel semmit se? Ha igen mit szabad? Szörpöt ihatok vagy az felejtős reggel?

2015. ápr. 2. 23:10
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet inni bármit, ami nem cukros. A szörp az.

Bár ha csak vas szintet néznek és nem vércukrot, akkor lehet enni is és inni is bármit, akár cukrosat is. Miért nem a laborba küldő orvostól kérdezted meg?

2015. ápr. 2. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
házi orvos küldött el engem és annyit mondott h éhgyomorral kell mennem de az ivásról nem mondott semmit és nem tudom h most kell e v nem mert azt elfelejtettem megkérdezni sajnos.
2015. ápr. 2. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Ehgyomor azt jelenti, hogy este 8-9 korul ihatsz meg teat/vizet, utana semmit.
2015. ápr. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha éhgyomrot mondott, akkor kis CUKOR MENTES folyadék belefér. 1 pohár víz, natúr tea, de nem gyümölcslé, nem tej, nem kakaó, és nem szörp.
2015. ápr. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
akkor iszok reggel egy pohár vizet akkor még és ennyi lesz szerintem :D
2015. ápr. 3. 00:05
 6/7 anonim ***** válasza:
Én csak vizet iszom ilyenkor.
2015. ápr. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az attól függ, miért kell vérvételre menned. Ha bakteriológiai vizsgálat céljából vagy szerológia végett vesznek vért ehetsz, ihatsz bármit és bármennyit. Minden más esetben CSAK simavizet.
2015. ápr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!