Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Üvegszilánkok a tenyeremben,...

Üvegszilánkok a tenyeremben, hogy jönnek ki?

Figyelt kérdés

4 hete történt egy kis baleset aminek a következtében kb 50 kisebb-nagyobb üvegszilánk került a tenyerembe. Egy részük fáj, egy részük már nem. Tele van piros pöttyökkel a tenyerem..... Méretüket tekintve 0,3-4mm között vannak és elég változó mélységben vannak a bőröm alatt (1-5mm).


Ezek hogy jönnek ki belőlem? Betokozódnak és kilökődnek? Illetve hogy lökődik ki belőlem egy szilánk, ez hogy műkdik? Esetleg valahogy me lehet gyorsítani a kilökődést?


Most fogok érettségizni, így nem nagyon hiányozhatok sokat egy esetleges műtét miatt, szóval egyenlőre a rendes orvosi ellátás csúszik.


2010. febr. 18. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nem vagy normális, azonnal menj el a sebészetre!!
2010. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Voltam már sebésznél, ő mondta, hogy ha szétkapja kezem, akkor az 2-3 hét kiesést minimum jelentene.


És jelen pillanatban ez nagyon nem lenne oké, 9 hét és érettségi.....

2010. febr. 18. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz,de ha véletlenül elfertőződik,amputáció is lehet a vége!Nem vicc.
2010. febr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

SEBÉSZET! Akkor is, ha 2-3 hétre kiesel! Egész életedre kiható sérülést okozhat! Mi van, ha egy ideg mellett van az egyik, és egy rossz mozdulatnál elvágja?


Figyelj, nekem érettségi előtt nagy tüdőgyulladásom volt, négy hetet feküdtem. Utána is csak azért engedett vissza az orvos, mert már csak két hét volt érettségiig, különben tovább fektetett volna. Simán leérettségiztem.

2010. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!