Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha apróbb üvegszilánkok...

Ha apróbb üvegszilánkok vannak a kezemben az baj?

Figyelt kérdés
2010. aug. 23. 21:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
jesszus az hogy?ki kell szedetni sebészeten mert komolyan elfertőződhet.
2010. aug. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha linkelnél képet többet lehetne mondani. De ha zavar szedesd ki őket. ha nem fájnak hagyd azt betokozódik magának és utána ártalmatlan lesz.


Ismerősömnek a nyakában van 1 grafit hegy beletörve és csak a sötétebb pontot látni halványan.

2010. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát be kellett törnöm egy üveget ököllel :(:( Még nem zavar, de ugye kilöki a szervezetem majd ezeket a szilánkokat?
2010. aug. 23. 21:30
 4/14 anonim ***** válasza:
A szilánk fel nagyítva nagyon bonyolult felületű. így kétlem h visszafelé kitudná lökni magát.
2010. aug. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Értem, de ha nem szedetem ki akkor örökre benne lessz? :O ugye nem?
2010. aug. 23. 21:35
 6/14 anonim ***** válasza:
Vagy sebészet, vagy betokozódik.
2010. aug. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Gondolom nem hallottál így a mindennapokban betokozódásról. Nem lesz csúnya észre se fogod venni h be vannak a bőrödben 1 keményebb alkotó képződik az idegen testnél és körbe vonja azt.
2010. aug. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem köszi mindenkinek az eddigi válaszokat! Ilyen apróbb üvegszilánkok lehetnek a bőröm felszínén , szinte észre se veszem, ha holnap elmegyek sebészetre akkor tűheggyel kitudják piszkálni?
2010. aug. 23. 21:45
 9/14 anonim ***** válasza:

Üveget ököllel úgy törünk be, hogy előtte ruhát tekerünk rá. (Nem az üvegre)

Alternatív megoldás: kinyitjuk azt az ablakot vagy ajtót.

2010. aug. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne agyalj rajta. holnap nyugisan felkelsz 6kor azt besétálsz a sebészetre. tüzetesen átnézi a doki a kezed és ami nem oda valót talál kiszedi. megnem mondom mivel van mindenféle varázs eszközük :)
2010. aug. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!