Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért kell fizetni a Tb-t ha...

Miért kell fizetni a Tb-t ha egy sima vérvétel vagy egy tüdőszűrés is pénzbe kerül?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 6. 15:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hol kerül pénzbe a vérvétel?
2015. ápr. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

Mert ha te fizetsz akkor abból lehet fizetni gyógyszergyárosokat. Ennyiről szól a TB.


Nem a kórházak lesznek jó állapotba hozva a pénzedből, nem az ápolók fognak tisztességes fizetést kapni, no de még az orvosok sem.


A rohadt gyógyszeripar nyerészkedik az egészen.


Miért? Mert hagyjuk, hogy olyan kormány, politikai rendszer hozzon döntéseket ami enged a betegségiparnak, meg úgy összességében minden számunkra rossz dolognak.


Miért? Mert mindig elmegyünk szavazni és a nevünket adni a rossz rendszerhez, vagy nem adjuk és hallgatólagosan támogatjuk. Ez az egész csak politika.


Amúgy nincs TB, nézd át az új alaptörvényt :D

Csak fizeted, ne másoktól kérdezd hogy minek, nincs törvényben leszögezve hogy jár neked bármiféle ellátás, valami kis utalás van, hogy törekednek az ellátásodra. Most képzeld el amint a kormány az életed megmentéséért, az egészségedért törekszik, unott arccal :D

2015. ápr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szabolcs megyében. Azt nem értem hogy régen miért volt ingyenes, elvileg Magyarország jobban teljesít.

Valamint több milliárdos stadion projektekre, illetve politikusok több százezres fizetésére telik az egészségügy fejlesztésére meg már nem?

2015. ápr. 6. 17:15
 4/11 anonim ***** válasza:

LEHÚZÁS


Ezen ki mit nem ért?

2015. ápr. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nyíregyházi vagyok és a labor ingyenes. Hol vették le a vért?
2015. ápr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Visszatérve a gyógyszerészekre. Van olyan gyógyszer amin a gyógyszerész több ezer forintot bukik. És kevesen tudják, hogy a gyógyszereken nagyon kevés az árrés kb. 10-15%. Van még kérdésed hol a tb befizetésed. Minden stadionban!
2015. ápr. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Persze, a gyógyszeripar egy önzetlen szervezet :D


10-15%-os árrés? Ezen felröhögtem!

2015. ápr. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A második hozzászóló pontosan elmondta. NINCS ilyen, hogy TB. Adó van. Ha nem jut rád pénz, vagy nem látnak el rendesen, az az új alaptörvény szerint teljesen rendben van. Mi a kisbabánkkal jártunk úgy, hogy kellett volna egy vizsgálat, amire képtelenség volt időpontot foglalni, folyton azt mondták, hogy telefonáljunk egy hét múlva. 3 hétnél elfogyott a türelmünk és elmentünk magánorvoshoz horror áron. Gondolkoztam is rajta, hogy kérek egy számlát pl az államkincstár vagy bármi nevére :)
2015. ápr. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Valódi RENDSZERVÁLTÁS kell!


A mostani rendszer sohasem volt emberpárti, tisztességes.


A mai kamudemokrácia nem kínál jövőt az emberek többségének, támogassátok az igazi változást (legalábbis én próbálok ebben hinni)


[link]

2015. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mátészalka
2015. ápr. 7. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!