Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek először, ha...

Hova menjek először, ha eltört az orrom? Két hete.

Figyelt kérdés
1-2 HETE ELTÖRT AZ ORROM ÉS NEM KAPOK RENDESEN LEVEGÖT SE ÉS FÁJ IS ROHATTUL...HOVA MENJEK ELÖSZÖR,?ÉS PÉNZBE KERÜL A VISSZACSINÁLTATÁS???
2010. febr. 19. 00:03
 1/9 anonim válasza:
100%
Azzal szerintem sürgősen kezdj valamit, nehogy rosszul forrjon össze az eltört csont.
2010. febr. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Menjél el a háziorvosodhoz, ő ad beutalót a sebészetre, ott megröntgenezik, majd az orvos eldönti műteni kell vagy sem. Lehet kapsz egy szép parittyakötést rá. A helyreigazításért a fizetés háááááát?!De ne halogasd mert ha valóban eltört eldeformálódva forr össze.
2010. febr. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rendelőintézet, balesetire. Onnan elküldenek vizsgálatokra, orr, fül gégészetre. Semmibe nem kerül. Meg fogják kérdezni, hogy mit csináltál és szerintem azt is, hogy miért nem mentél előbb. Frissen könnyebb helyrepakolni a törött cuccokat. Tényleg, mi történt veled?
2010. febr. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Am szerintem összefort már mert 3 hete is van ..h mi történt? kocsmai verekedés során egy cigánygyere betötre
2010. febr. 19. 01:31
 5/9 anonim válasza:

Ha nem kapsz rendesen levegőt, akkor irány a baleseti, esetleg a körzeti orvos, ő majd ad beutalót.

Ha kapnál rendesen levegőt, akkor nem lenne gond, nekem eddig 3-szor tört el az orrom (Görkori, sima kori és mégegyszer görkori), egyszer sem voltam vele dokinál, bármerről nézed, görbe az orrom, de nem zavar :D

2010. febr. 19. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de engem meg az zavar h görbe kicsit (kiáll egy porc) és nem az h nemkaoplevegöt rendesen...és még rettentöen fáj is esténnként..ezt ingyen visszakalapállják nekem állami korházba???
2010. febr. 19. 10:54
 7/9 A kérdező kommentje:
jah télleg és még annyi hogy ha kapnák rendesen levegöt meg minden de zavar ahogy kiáll a porc akkor is kötelesek visszacsinálni??:O
2010. febr. 19. 10:56
 8/9 anonim ***** válasza:
ha zavar h ferde, akkor azt visszacsinálják neked, helyrerántják :S nemlehet vmi kellemes, nekem autóbaleset után maradt kicsit fura, háziorvos mondta h ad beutalót és helyrerántjáűk...hát mondom öööö....köszönöm inkább jólesz ígyis :D
2010. febr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
lehutolso kérdezö de nemek szt monta a háziorvos pont elöbb jöttem meg h nem kell beutalo csak menni és ennyi..:O akk most kogyisvanez mert neértem és még olyat is mondta nekm a ez szépészeti mütét és mamgánklinirára menjek...:O
2010. febr. 19. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!