Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Bütyökműtét után meddig és...

Bütyökműtét után meddig és mennyire fáj kb a láb?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 14. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez személytől is, sőt még lábtól is függhet. Én most vagyok itthon a második műtétem után. Az elsőnél, ami a jobb lábam volt fáj egy-másfél hétig, de azért aludni tudtam. A most frissen műtött bal lábam pedig olyan szinten fájt 8 napig hogy én, aki azért elég fasza csaj vagyok, sírva fakadtam nem egyszer, éjjel 2, hajnal fél 4-kor tudtam elaludni.

Viszont azt figyelembe kell venni hogy nekem a bütyök eltávolítása mellett harántboltozat emelésem is volt mindkét lábamon és az elsővel egy hónapig, most a másodikkal pedig két hétig nem állhattam lábra. Akinek "csak" bütyökműtétje van, ő már távozhat aznap saját lábon de szigorúan kezelőcipőben.

Kissé hosszúra sikeredett, de gyanítom azért kérdezted mert tervbe van hogy megcsináltatod, így egy kicsit többet írtam.

2015. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!