Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy kezeljem a vágásaim?

Nemethdia kérdése:

Hogy kezeljem a vágásaim?

Figyelt kérdés
Nagyon megviseltvagyok és már bánom de felvágtam az alkaromat a könyökögszinte,eléggésok vágás van rajta.Azt szeretném kérdezni,hogy mivel kezeljem le?Betadinnal lefertőtlenítettem az elején mert nem akartam,hogy elfertőzödjön de megbántam,hogy vágtam magam és tudom,hogyha kiderülne még nehezebb lenne.Mert még ennél is jobban megakarnák keseríteni az életemet azok az emberek akiketeddig a barátaimnak hittem.Szóval tudtok-e valami olyan krémet mondani amiért nem kell orvoshoz sem gyógyszertárba menni hanem lehetőleg egyszerübb boltokban is megtalálhatók vagy valami olyan alapvető krémeket amik jók rá,mert azok közül lehet,hogy van itthon valami.Vagy valamilyen praktikát,hogy gyorsabban gyógyuljon.

2015. ápr. 19. 14:30
 1/3 qqqxxx válasza:

ha megfelelo melysegu, akkor meg hegkorrekcios mutettel sem lehetne eltuntetni....kremrol ne is almodozz:D

Ha csak olyan karc jell. akkor a Bepanthen krem elosegiti a gyogyulast, de a leirtak alapjan nem errol van szo...tehat vmi nyoma marad orokre...ez van.

Nekem is van nem is egy, ha nem akatod, h mas lassa, mast nem tehetsz, mint ruhaval eltakarni :/

2015. ápr. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy 11?

Azulenol krém sztem kiadják gyógyszertárba. Nagyon jó krém és sokkal gyorsabban gyógyul tölle a seb. Csinálhatsz bármit,észrefogjàk venni.

2015. ápr. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak köszönöm a normális választ és igen.próbálom ruhával eltakarni más megoldást nem látok csak,hogy ez nem mindig kivitelezhető.

2.válaszoló pedig képzeld nem 11 éves vagyok -.-"

2015. ápr. 24. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!