Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magán sebészt keresek, vagy...

Magán sebészt keresek, vagy jó sztk-s is, ha nem derogál neki, hogy a gyulladt lábujjamat rendbe tegye? (Budapest)

Figyelt kérdés
2015. ápr. 19. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár nem ezt kérdezted, de egy jó pedikűrős pikk-pakk megoldja, és még a lábujjadat se deformálja el.
2015. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább sebész.
2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedikűrös nem tudta megcsinálni, de köszönöm a tippet. Ez már annyira gáz, hogy sebész kell hozzá.

Persze, ha az elmúlt hónapokban nem csak "dunsztolták volna, meg ilyen színű olyan színű krémmel kenik, akkor lehet nem itt tartanánk.

De persze, értem, hogy én csak egy vagyok a sok közül.

Most odáig már sikerült eljutni, hogy valaki hozzányúlt, de elb*szta, szóval nem lettem előrébb. Bár lehet ha az életéből nem 2 percet hanem esetleg 4-et rám áldozott volna, akkor jó lenne. De ja, jogos, most végülis ki vagyok én neki? senki.


Szóval a lényeg, a lényeg, sebészt keresek, aki hajlandó az életéből 5 percet a lábamra áldozni. Oké, azt gondoltam, hogy ha van tb-m, akkor az nem csak s*gg törlésre jó, hanem úgy néha igénybe lehet venni valamilyen ambuláns szolgáltatást, de tévedtem.

Gondolom 30-35 ezer forintért szívesen megcsinálják magán úton, na de ki legyen az a valaki, akinek elraboljam 5 percét?

2015. ápr. 19. 19:30
 4/5 anonim válasza:
Ha még nem operáltattad meg,addig is tegyél rá paradicsomos dunszt kötést.Vegyél egy paradicsomot,vágd ketté és egy szeletet tegyél a fájós helyre,nylonal tekerd be és kösd be gézzel. A paradicsom leszívja a gennyes gyulladást.Jobbulást!
2015. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, ha legközelebb szükség lesz rá alkalmazni fogom.

Pénteken "megműtötték" magán úton, az érzéstelenítő beadásával és hatásidejével, majd a művelettel és kötözéssel együtt 5 percnél nem tartott tovább.

15 ezret fizettem érte, de így megy ez ebben az országban, ha van pénzed bármit el lehet intézni, ellenben anélkül..?!

2015. ápr. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!