Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapest egyik orvosi rendelőj...

Budapest egyik orvosi rendelőjében nem akartak ellátni. Hol tudom ezt bejelenteni, hogy valamilyen szankciót kapjanak emiatt és mással ne történjen meg?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul éreztem magam, magas lázam volt, a recepciós ( vagy nem tudom mi szerepe volt ott egy pult mögött) mégsem engedett fel az orvosokhoz (egy időben több is rendelt), mondván, hogy amennyiben nem ők a körzeti háziorvosom menjek oda, ahova be vagyok jelentve. Sírva mentem ki az épületből, a nőci meg jött ki velem bagózni...siralmas

2015. febr. 8. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Sajnos ez Magyarorszag. A bunkok orszaga.
2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szóban forgó rendelő felügyeleti szervéhez kell fordulni.
2015. febr. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Na azért nem mindegy, hogy ez mikor történt, rendelési időben vagy ügyeletben. Mert lássuk be, ha azért mentél oda, mert ez volt közel, teljesen jogos, amit csináltak.

Jobbulást!

2015. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Es ha azert ment oda mert ez volt a legkozelebb?

Forduljon fel, mig eleri a sajat korzetet esetleg?

Na ezert nem keresnek M.O.-on a dokik, mert meg gyogyitani sem akarnak, mert hat "nem a korzetbol jott a hulye".

2015. febr. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 viktorvarga ***** válasza:

ha nincs pénz magán rendelésre,a legjobb ha össze esel az utcán és bevisz a mentő.akkor meg vizsgálnak és lesz valami...

máskülönben 3 hónap várólista minden szakorvoshoz.addig meg lehet nemhuzza az ember...kivan ez találva

2015. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ügyeleten kötelesek ellátni, ha annyira komoly bajod volt, oda kellett volna menni.

Háziorvos csak a saját betegeivel tud foglalkozni, ha nem oda vagy bejelentve, teljesen jogosan jártak el. Tehetsz panaszt a felügyeleti szervnél, de nem neked fognak igazat adni. Legközelebb a saját orvosodat keresd fel, ha ő nem lát el, akkor van értelme panaszkodni.

2015. febr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!