Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fekete színű váladékot köhögök...

Fekete színű váladékot köhögök fel, mennyire veszélyes és mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés

Ma reggel a kazánt kormoltam ki. - tegnap egy műanyag szemét is rákerült a tűzre véletlen. Ezáltal jobban be kormolódott. - nagy volt a korom és hamu felhő a munkálat elvégzésekkor és miután fürödtem, kezdtem volna fogat mosni, köhögtem egyet és köptem. Ekkor fekete váladékkal jött fel a köpet, ezt többször megismételtem, de továbbra sem szűnik. (Kicsit náthás vagyok, azért is köhögök, de engem a váladék ami izgat!) Mennyire veszélyes? Cigizni nem cigizek, soha nem is tettem. Mit csináljak?


Nagyon köszönöm előre is a válaszokat?


2015. ápr. 22. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen alkalomtól nem lesz semmi maradandó baj. De azért legközelebb vegyél egy maszkot (gyógyszertárban ) és abban csináld.

[link]

2015. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A kormot löki ki magából a tested, ez egy természetes folyamat.
2015. ápr. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Első válaszoló, megfogadom a tanácsodat és veszek maszkot. Köszönöm.
2015. ápr. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!