Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt orr mandula kivételetek?...

Volt orr mandula kivételetek? Felnőtteknek nagyon fáj? Sokáig gyógyul?

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:
19voltam maikor kivették, két éve, az már felnőtt. nem fájt egyáltalán, altattak is, nem is emlékszem. 3nap a kórházban és mehettem haza utána diétás kaja, meg vigyázni, a gyógyulás mondjuk lassabb mint a kicsitnél és kicist jobban is megviselt, bár én mondjuk nagyon rossz immunrendszerrel rendelkezem és vérzékeny is vagyok, de két hét múlva kutya bajom volt. az a fontos, hoyg betartsd amit a doki mond, és visszamenj kontrollra amikor kell.
2010. febr. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Túl kellne rajta lenni, nekem a doki azt mondta 1 napot kell bent lenni. De még nem vagyok biztos melyik kórházba menjek, hol van jó orvos, mert Pesten a Péterfyt nem ajánlják.
2010. febr. 23. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!