Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fogszabályzósok a fogszabálzoz...

Fogszabályzósok a fogszabálzozás végén mindig elégedettek voltatok az eredménnyel?

Figyelt kérdés
fogszabályzó

2015. ápr. 28. 07:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem állandó fogszabályzóm volt, most csak éjszakait hordok, hogy "szinten tartsam" a fogainat (habár elvileg már nem kellene, de megszoktam). Igen, elégedett vagyok vele.

Miért, te nem?

2015. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Még nem ért véget nekem a fogszabályozás, csak kiváncsi vagyok a véleményekre. Hát egyelőre nem, mert mivel nekem két oldalt hiányzott fogam...egyik a szemfog után másik a szemfog után a 3.ik, csak úgy lehetett megoldani, hogy nem kötötték ossze teljesen, vagyis az elsőkön még nincs drót, csak a szemfogtol hátrafele. Már több mint 1 éve, lassú folyamat...még mindig csak a helyet csinálja az első fogaknak s nagyon szét tolta a fogaim, rések keletkeztek...egyelőre előtte szebb volt a mosolyom :(
2015. ápr. 28. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
NEM, akkor elégedett voltam, szépek lettek a fogaim, aztán amikor elkezdtek nőni a bölcsességfogaim ugynugy visszaálltak a fogaim mint fogszabályozás előtt (nem húztak előtte fogat),így felesleges volt a sok szenvedés és pénz amit ráköltöttem.
2015. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mikor voltál utoljára fogorvosnál? Mikor akarják ezt levenni? Hová jártok?

Nekem előtte fogat is húztak, két oldalról is, így nekem nem lett rés, épp oda húzta be a fogaimat a fogszabályzó. :)

2015. ápr. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másfél hónaponta járok, utoljára 2 hete voltam kb. Azt mondta csak igy lehet megoldani mivel hiányott 2 fogam két oldalt
2015. ápr. 30. 16:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nyilván a fogorvos jobban ért hozzá, mint mi. Gondolj arra, hogy a végeredmény biztosan szép lesz :)
2015. ápr. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!