Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogszabályzósok! Magától...

Fogszabályzósok! Magától jönnek le a brekettjeim! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
ma 14.30-kor fejezték be a fogszabályzóm felrakását a nagyon kusza fogaimra. kb rá olyan 15.20-30kor ittam egy jegeskávét. rá fél órára lejött leghátul magától egy brekett, csak úgy lepattant. visszamentünk rá egy 1,30 órával vissza is rakták. utána rá egy fél órával érzem, hogy reccsent egyet vmi a számban, megnézem mozog az egyik brekett, az is lejött.. aztán a kocsiban (ez is kb fél órára rá) még egy reccsent, azaz lejött. azaz 14.30-óta amióta felrakták 3 brekett lejött.. Ez normális? tényleg csak egy jegeskávét ittam rá 50-60 percel.. azóta nem ettem semmi.. Mi lehet?

2014. dec. 8. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem normàlis,egynek sem szabadna lejönni èvek alatt sem. Rossz szakember rossz ragasztóval.
2014. dec. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig magánorvos és 110 ezret hagytunk ott. ráadásul állítólag nagyon profi..
2014. dec. 8. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem normális. Nem szabadna lejonnie. Ez az orvos hibája.
2014. dec. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ez így nagyon nem lesz vicces, 1 nap alatt 3.. és még kitudja mikor fog lejönni. Valaki szerint nagyon feszít és ezért jön le.. ennyire mozognának a fogaim?
2014. dec. 8. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!