Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt lézeres méhszájseb...

Volt lézeres méhszájseb műtétetek érzéstelenítve és nem altatva, ha igen hogy történt a beavatkozás, és járt-e fájdalommal?

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 08:24
 1/3 anonim válasza:
nekem koagulálásom volt méhszájseb miatt, de nem volt érzéstelenítve, és nem fájt, néha éreztem valami kellemetlen érzést, de főként mikor vették ki a szerkezetet.(nem tudom hogy ez lézeres volt e). és az egész kb 15perc volt.
2015. máj. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem kétszer is volt, ki lehet bírni. Egyszer nagyon sokáig tartott, mert nagy volt a méhszájseb, másodszor nekem is kb. 15 perc, az sokkal vidámabb sztori volt. Egy érzéstelenítő géllel kenték be, és emiatt magát a beavatkozást nem éreztem, de nagyon erős feszítő érzés (mint a nőgyógyászati vizsgálatkor) volt, és ez határozta meg az egészet.

Viszont később nőgyógyászt váltottam, s az új doki nagyon csodálkozott, hogy egyáltalán mire volt jó az egész (a terhességeim előtt végezték, hogy ne legyen a méhszájsebből baj).

2015. máj. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem injekcióval érzéstelenítették mind két alkalommal, de azt is kilehetett bírni. Feszítő érzés volt, és utána is éreztem. Tényleg mint a nőgyógyászati vizsgálatnál. Ez én műtétem sokáig tartott kb 45 perc. Utána 2 órát kellett pihennem/feküdnöm és mehettem haza. Szerintem nem olyan nagy beavatkozás, hogy altatásban kelljen csinálni. Kb 2 napig görcsölgetett utána a hasam, mint egy kicsit erősebb menstruációs fájdalom.
2015. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!