Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A méhszájseb fagyasztása...

A méhszájseb fagyasztása mennyire hatásos? Akinek volt már annak nem ujjult ki utána? Fájdalmas a beavatkozás?

Figyelt kérdés
2010. máj. 21. 08:00
 1/2 anonim ***** válasza:
56%

A fagyasztás a leghatásosabb módja, de kiújulhat, ez alkati kérdés is, vagy ha összeszedsz valami fertőzést, az is is csinálhat méhszájsebet.

Nekem tavaly volt, de újra kiújult, így most 1 év után újra fagyasztottak. Remélem, többször már nem kell. Sok nőnek elég egyszer fagyasztani, de valakinek 2-3 fagyasztás kell, aztán már nem újul ki. De olyat is olvastam már, hogy a 6.-on van túl.. De valószínűbb, hogy 1-2-vel megúszod.

Nem fájdalmas (ott nem nagyon vannak érzőidegek), picit kellemetlen (enyhe menstruációs fájdalomszerű), 1-2 perc és kész, szóval túl lehet élni.


23L

2010. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem már nem is emlékszem, úgy 13 éve volt, azóta is rendszeresen járok nőgyógyászhoz, de semmi problémám nem volt azóta. Kb. 10 percig tartott, nem éreztem semmit, egyáltalán nem fájt, sőt egy kicsit furcsa volt ott feküdni ennyi ideig, úgy, hogy közben a dokival társalog az ember.
2010. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!