Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi van a kórházi pincékben?

Mi van a kórházi pincékben?

Figyelt kérdés
Most a győri kórházban vagyok gyakorlaton és a magyar utca felőli bejáraton jövök be, az E épületbe, ahol van a krónikus bel, szülészet meg ezek. Mikor bejövök ott van egy büfé és látom, hogy van egy lejáró a pincébe. Szerintetek ott mi lehet? Tudja valaki biztosra. Nagyon kíváncsi vagyok, le is néztem, de nem mentem le és eléggé sötét volt bent, tehát a villany se égett.

2015. máj. 13. 16:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Raktár,csövek,generátor.Plussz felszerelés,itt gondolok a kocsikra,tolószékekre,műtőasztalokra.

Esetleg oxigén palackok.Lepedők,ruhák.


Nem hullák és titkos labor,abba biztos lehetsz :D

Nézd meg a Kóma című orvosos filmet,ott igencsak több pincés jelenet is van,ha ennyire érdekel.

2015. máj. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Az lehet, viszont mikor kicsi voltam apám azt mondta hogy oda viszik a hullákat, de az egy másik kórház volt. De ott voltak ablakok ahová be lehetett látni és ilyen hűtőházak voltak ott. Az mi lehetett? A győri kórházban hová viszik a halottakat?
2015. máj. 13. 17:01
 3/18 anonim ***** válasza:
Krumpli, kaszás pók, nagy foltos meztelencsiga, penész, elkószált pszichiátriai betegek aszódott holtteste, idejétmúlt műszerek. Brrr.
2015. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
de most komolyan???
2015. máj. 13. 17:09
 5/18 anonim ***** válasza:

Igen,ez igaz. A város fő kórházában álltalánan anatómiai labor is van, magyarul hűtőházas labor.

Mint az egyetemeket. Oda viszik az olyan emberek testét,akik felajánlották magukat a haláluk után kísérletre,vizsgálatokra. De ez egy normális kórházba nincs így...


1#-es voltam.

2015. máj. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Macska.
2015. máj. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
de én azt kérdeztem, hogy mondjuk meghal valaki a kórházban azt tudom hogy két óráig a szobában marad letakarva, és utána elviszik. Hová viszik olyankor?
2015. máj. 13. 17:21
 8/18 anonim ***** válasza:
A patoglógiára.
2015. máj. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hatalmas fűtéscsövek futnak keresztül-kasul a termeken, és az irattár, legalábbis itt nálunk. Jópár évre visszamenően szépen rendezett polcokon sorakoznak a kórlapok. Macskát nem láttam, nagymennyiségű port igen.
2015. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A hullalházba!!!

Nem értem,ha gyakornok vagy,tudnod kéne ilyeneket..

2015. máj. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!