Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fél évente mammográfiára kell...

Fél évente mammográfiára kell járnom ellenőrzésre mikromeszesedés miatt. Beutalót kell kérnem háziorvostól ilyen esetben, vagy hogyan juthatok be mammográfiára?

Figyelt kérdés
2015. máj. 23. 11:25
 1/6 anonim ***** válasza:
mindenképp kell beutaló, ezzel a mikromeszesedéssel ki foglalkozik? attól az orvostól kérj beutalót... meg időpontot is kell kérni (legalábbis nálunk Győrben nem lehet csak úgy odamenni, időpontot kell kérni)
2015. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A mellemben van mikromeszesedés és ezt ellenőrizni kell félévente, nehogy rosszindulatú folyamat alakuljon ki. Most fog letelni júniusban a fél év, kellene mennem, de nem tudom kitől kérhetnék beutalót?

Talán a háziorvostól?

Ha a jövő héten kérek időpontot, hány hét múlva kapok kb. szerintetek?

Lusta disznó voltam és elfeledkeztem erről, hogy nem fogok azonnal időpontot kapni, de legközelebb figyelek erre!

2015. máj. 23. 13:59
 3/6 anonim ***** válasza:
ha nincs szakorvos aki foglalkozik ezzel akkor igen gondolom a háziorvostól kell a beutaló hisz arra ráírják mi miatt kell a mammográfia és a felvételeket is ennek tükrében vizsgálják.. fogalmam sincs mennyi időt kell várni időpontra...
2015. máj. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen háziorvos adja a beutalot. Pécsen a Klinikárá 8 hónap kb.és kapsz időpontot az egyesítettbe "csak" 5-6 hónap kb. Nekem mammográfia után rögtön adtak 1 év múlvára időpontot.
2015. máj. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jesszusom, azt hittem azért 2 hét kb. mire bejutok. :S
2015. máj. 25. 12:50
 6/6 A kérdező kommentje:
Remélem hogy kisvárosban azért nem kell várni ennyit.
2015. máj. 25. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!