Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Lanyok nektek volt mar hasonlo...

Lanyok nektek volt mar hasonlo dudor vagy gyulladt pattanas vagy szorbenoves vagy nem tudom mi ez a szemeremdombotokon?

Figyelt kérdés
noi borotvaval borotvalom magamat intim teruleten, borotvalas utan egybol kijott egy pici dudor. ugy voltam vele hogy biztosan elmulik, aztan napok alatt borso mereture nott es gyulladt pattanas szeru viszont nincs teteje. nem tudom kinyomni. mit tegyek? haziorvoshoz menjek? vagy nogyogyaszatra? vagy hova? :( nagyon faj meg ha csak ujjal is finoman megerintem. 20/L
2015. máj. 25. 21:53
 1/6 anonim válasza:
Szerintem egy szôrtüszô gyulladhatott be. A jég jó gyulladásra. De tényleg, egy jégkocka segíthet.
2015. máj. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szörtüsző gyulladás. Fel fog szívódni, de addig nagyon tud fájni. Ha elmész dokihoz az felszúrja
2015. máj. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
a szurasnak maradhat nyoma? :/
2015. máj. 25. 22:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem. Hamarabb megszabadulsz a fájdalomtól, ha kijön belőle a genya és már nem feszít. De szerintem anélkül is elmúlik pár nap alatt
2015. máj. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi! :)
2015. máj. 25. 22:14
 6/6 anonim válasza:
Szia? Már jobb ? Elmúlt?
2018. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!