Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A debreceni klinikán hová...

A debreceni klinikán hová kell menni vérvételre? Kell időpontot kérni? Fizetni kell érte?

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik klinikára gondolsz? Mert van egy pár...

Ha belgyógyászati panaszod van, a belklinikára, ha sebészeti, akkor a sebészetre, ha nőgyógyászati, akkor a nőgyógyászatra.... stb., stb.

Műtéthez kell a vérvétel?

Nem kell érte fizetni, ha biztosított vagy.

2010. febr. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Külföldi állampolgároknak sokat kell fizetni, Attól függ,mire veszik le a vért, amúgy nem kell érte fizetni,

Beutaló kell, Megváltozott ott minden, és az Auguszta központba kell menni, de nem biztos, a pajzsmirígyeseknek oda kell menni, ha a Haematológiára akarsz menni,akkor a régi épületben van még.

2010. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
1 klinika van, és egy koszos kórház a senkik földjén.
2010. febr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

20:20

Te debreceni vagy? Nem egy klinika van, ezért hívják Klinikák-nak.

2010. febr. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Valóban úgy hívják a villamos megállóját ami ott áll meg:)) én úgy tudom, hogy csak egy DEOEC van, szólj ha nem, az hogy azon belül van vagy 50 osztály, az más tészta.
2010. febr. 26. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Méhnyakrák szűréshez kell a vérvétel. És köszi a válaszokat.

Amúgy elég a papír amit a doki adott leletet és ráírta hogy vérvételt javasol? Vagy kell valami külön beutaló?

2010. febr. 26. 20:28
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lenne egy beutaló is, mert sokan lesznek ott, és ha az is a kezedben van, talán előrébb vesznek. Mindenhol sokan vannak, számíts rá, hogy fél napod elmegy. Amúgy meg, ha meglátod a nővérkét aki veszi a vért, és jó emberismerő vagy, és unszimpatikus, durva, ajánlok 1 ezrest a borítékba:) de amúgy igaz...na:)
2010. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

20:26

A KLINIKÁK telepen működik: IdegKLINIKA, 3 Sebészeti KLINIKA, 3 Belgyógyászati KLINIKA, ... igen, 50 biztosan van, de nem tudom itt felsorolni.


Méhnyakrák szűréshez vérvétel? Hát a nőgyógyászati klinikának az ambulanciáján végzik a szűrést, akkor a klinika alagsorában van labor. Ott leveszik a vért. Én azt gondolnám, nem kell külön beutaló, ha először fent vagy az ambulancián, ott adnak egy papírt, amivel le tudsz menni a laborba, és ők felküldik az eredményt.

Esetleg telefonon megkérdezheted, de szerintem nem kell külön, mivel ambulancia.

Ha máshol csinálják a szűrést, akkor ott kérj beutalót.

2010. febr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát csak az a baj h a magán nőgyógyászt mondta h majd vmelyik nap be kéne mennem vérvételre is a klinikára de semmi beutaló meg semmi:S
2010. febr. 26. 20:40
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérj a sima háziorvosodtól.
2010. febr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!