Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy műtét körülbelül mennyibe...

Egy műtét körülbelül mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Tudom, ez elég sokmindentől függ, de:

Kiskoromban kaptam egy ilyen söntöt (nem tudom, hogy kell leírni) ami ügye az agyvizet elvezette, mert túl sok termelődött nekem...és most, állítólag két lehetőség áll fent: eltávolítják a csövet, mert már nincs rá szügségem, vagy meghosszabítják, mert túl rövid és a sok szövet már körbefonta...anyagilag nemigazán vagyunk a toppon...és ez lenne a kérdésem, hogy kb hány milló lenne itt Magyarországon ez a beavatkozás (gondolom nem százezrekbe kerül egy ilyen)... Szinte nem tudok semmit a műtétekről ezért kérdezem(13 éves vagyok)



2015. jún. 1. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha ez egy szükséges műtét, akkor a TB biztos fedezi.
2015. jún. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,nem kellene témát váltani/újabb kérdésd írni, de mi az a TB?
2015. jún. 1. 21:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Társadalom biztosítás.
2015. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A TB tudod mit fedez? lóürüléket sem. Ismerősöm rákos, aztán a bele felét már eltávolították, a k***a drága kis zacskókat nem kapja meg ingyen, pedig a nyugdíja komoly 40 ezer körül van.
2015. jún. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor kb hány millió egy ilyen?
2015. jún. 2. 06:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy ha ez orvosilag indokolt (márpedig a leírásod alapján az), akkor nektek semmit sem kell fizetnetek, mert neked, mivel iskolás vagy alanyi jogon van TB-d. Ez egy olyan biztosítás, amit mindenki, aki dolgozik az államnak fizet minden hónapban és cserébe ingyenes orvosi/kórházi ellátást kap-persze mivel te még iskolás vagy, ezért te nem fizeted, hanem neked ingyen adja ezt az állam és ha bármi bajod van, amivel orvoshoz vagy kórházba kell menned, akkor azért nem kell fizetned semmit sem.
2015. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2015. jún. 2. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!