Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek normális, hogy az...

Szerintetek normális, hogy az orvos telefonon keresztül üvöltözik a betegével? Ez mindennapos dolog, és én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Elhiszem, hogy sok fontos betege van, de nem túlzás kiabálás után rám csapni a telefont?

2015. jún. 3. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
sajnos van ilyen,ez tényleg kellemetlen és nem normális dolog,szomorú vagyok,mikor egy orvos csak a vaskos boritékért és nem az emberek gyógyulásáért dolgozik:( Én látogatni voltam az agyvérzéses mamámnál,és senki nem törődött szegénnyel,hogy ott a szájában a kaja és nem tudja lenyelni,attól elkezdett köhögni,mire odarobogott az ápolónő,hogy ugye nem fojtogatom?:( Aztán mikor kérdeztem,hogy kezeli-e egyáltalán valaki és mit lehet tudni,szó szerint kiparancsolt,látogatási időben,nagyon megalázó volt! Szégyen a magyar egészégügy,tisztelet a kevés kivételnek!
2015. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Mindig arra hivatkoznak az orvosok, hogy sokat dolgoznak. Mert más nem??? Más ember is dolgozik annyit.

Kis hazánkban a sürgősségi ellátás és az idősek ápolása ami egyáltalán nem megy. Minden osztályon van egy flegma, kiégett ápolőnő, holott egynek sem szabadna ilyennek lenni. Sokszor úgy érzem, az egészségügyis dolgozok közül csak a két véglet van: aki aranyos, és aki holtbunkó. Utóbbi fajta még pénzért se képes elvégezni a feladatát (erről is tudnék mesélni).

2015. jún. 10. 23:10
 3/4 anonim ***** válasza:
sajnos ez tényleg így van:( undorító ami itt zajlik,azért szerintem más országokban ha ott sem fenékig tejfel,de ilyen azért nincs
2015. jún. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nyugaton nincs. Ott kötelességük minőségi ellátást nyújtani. Hazánknak még sokat kell fejlődnie a hozzáállás terén.
2015. jún. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!