Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 hétig nem voltam suliban,...

2 hétig nem voltam suliban, hogy szerezzek igazolást? Fontos!

Figyelt kérdés

Szóval két hétig beteg voltam, de nem mentem el orvoshoz, mivel a szükséges gyógyszerek vannak itthon. Anya írt is nekem igazolást de az osztályfőnök ma kijelentette hogy nem fogadja el és ha nem viszek holnapig igazolást, a jegyzőhöz kell fordulnia. Honnan szerezzek holnapra igazolást?

A háziorvosom ma már nem rendel. :(



2015. jún. 4. 12:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Anyukád nem tud bemenni a suliba beszélni?

Velem is előfordult már ilyen.

Én sem mentem el, utálok orvoshoz járni. 2 hetet hiányoztam, amikor mentem, még akkor is eléggé megvoltam fázva.

A rendelőben még jobban megbetegszem, 2 óra várakozás előtt sosem kerülök sorra.

Mindig ugyanazok a gyógyszerek...ha nem szedem akkor is 2-3 hét, ha szedem akkor is ugyanannyi idő alatt gyógyulok meg, sajnos.

Átérzem a helyzeted.

2015. jún. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi eszetek van... 2 hetet anyád nem igazolhat, ez nem jutott eszetekbe? Menj el a háziorvoshoz holnap és vázold a helyzetet neki, ha nem megértő fajta akkor pénzt is vigyél... attól megértőbb lesz.
2015. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Az osztályfőnökömmel próbált beszélni, de azt állítja csak orvosit fogadhat el és holnap reggel 8-ra le kell adnom, a dokim pedig legkorábban holnap délután rendel.


Esetleg más orvoshoz nem mehetek el igazolásért? Vagy bánom is én, még fizetek is érte, de ha jegyzőhöz fordulnak 2 hétért már súlyos következmények vannak. :(

2015. jún. 4. 13:22
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
De hogy gondoltátok, hogy szülő igazolhat két hetet? Akkor ezzel az erővel mindenki bármikor hiányozhatna. Szülő nálunk 3 napot igazolhatott.
2015. jún. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, csak háziorvos, de így utólag ő se biztos, hogy adni fog. Hívjátok fel.
2015. jún. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
62%
Bármilyen orvoshoz elmehetsz, akár nőgyógyászati igazolást is vihetsz.. (ha srác vagy, az vicces), de tényleg, minden orvos adhat igazolást, kérdés, hogy adnak-e.. De nem általában szoktak szemetek lenni :)
2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Más orvos nem fog igazolást adni, én alapból nem kapok már a háziorvosomtól, mert 3 havonta biztos beteg vagyok.
2015. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Kemény dió, de végülis a saját butaságotok miatt van ez.

Egy szülő egy tanévben max. 3 napot tud igazolni. Ha beteg vagy első nap mész a dokihoz igazolásért. Ha Nagyon jó fej utólag is ad, de de 2 hétre, ahhoz tényleg nagyon jófejnek kell lennie. Más megoldásod nincs.

2015. jún. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Esetleg valaki nem ismer egyet akihez sürgősen elmegetnék és adna? Privátban is lehet nevet írni, Budapesten kéne, tökmindegy hol. A világ végére is elmegyek érte.
2015. jún. 4. 13:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Basszus. :/
2015. jún. 4. 13:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!