Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miert izzadok le hamar?

Miert izzadok le hamar?

Figyelt kérdés
Azzal a problemaval fordulok hozzatok, hogy nagyon hamar leizzadok mar akkor is ha csak,egy teremben nem csinalok semmit, csak ulok. Ez elegge kellemetlen, foleg tesi oran,mivel 3 (!!) perc futas utan mar rakvoros lesz a fejem es egyszeruen mar ugy leizzadok hogy a hajamrol csopog a viz. Nem tudom lehet e koze , hogy ahhoz, hogy egy barna a bőröm?! Vagy en mar nem tudom... Nem vagyok tulsulyos, csak a hasam kicsit hurkas, mielott valaki megkerdezne hogy dagi vagyok-e. Masreszrol meg azert kellemetlen, mert az osztalybol szinte en izzadok legjobban es tegnap mar a tanar is megkerdezte hogy bajom van e mert kipirosodtam:(( meg amikor megyek haza akkor mindenki megbamul hogy miert ilyen rakvoros az arcom najo lehet hogy csak en kepzelem be magamnak de igy cikinek erzem ha vegig kell mennem az emberek kozt.. Es ez olyan feltuno az en borszinemen mert az arcom is barna es amikor kipirosodok akkor az arcomon vannak bizonyos helyek ahol nem rakvoros es igy ugy nezek ki mint egy tehen vagy nemtudom. Nem szoktak megszolni de egyszeruen a fejemmel nem tudok mit kezdeni mert csak nem kenhetek ra izzadasgatlot:D a vorosseg nem lenne akkora baj, de az izzadas mar igen mert konkretan csopog rolam vagyis a hajamrol a cucc. Igen,tudom hogy a testem igy akarja lehuteni magat de akkor is, na..:(( (bocsanatot szeretnek kerni hogy nem ekezettel irok es a rossz megfogalmazasom miatt de remelem ettol eltekintve meg tudjatok ertelmezni):)

2015. jún. 4. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni, hogy 12 eves lany vagyok.
2015. jún. 4. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehetőség 1) Kövér vagy mint állat. Fogyj le. Szedj fel egy kis izmot. Mindjárt más lesz.


Lehetőség 2) Extrém izzadsz ha kell, ha nem. Pech.

2015. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől van,de én is ilyen vagyok. Már kicsit futok és piros is a fejem, aztán majdnem egy órát át ilyen. Ma ráadásul olyan meleg volt,hogy gyöngyözött a homlokom. :D Engem is zavar, mindig meg kell mosakodnom. Igaz,én már rég nem vagyok 12 éves, szóval hozzászoktam.

Lehetséges, hogy nálad valamilyen hormonális változás okozza, ez természetes. Mint pl. akik klimaxolnak, ők is izzadnak.


Próbálj olyan ruhát hordani,ami átengedi a levegőt és nem izzadsz alattuk annyira (pamut). Illetve tavaly használtam a gyógyszertárban kapható izzadásgátlót (exodor), hamarosan vennem kell megint,amilyen jó időnk van. :) Na és igyál igyál igyál,mert ugye izzadással vizet meg mindenféle ásványi anyagot veszítünk.

2015. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#2/3 16:42. Ez a ,,valasz" elegge ertelmetlen. Ha nem tudnal olvasni leirtam hogy nem vagyok tulsulyos. Latom nem olvastad el amit irtam, es a masodik meg meg nem is segitett semmin epp ezert irtam hogy segitseget nem azert hogy azt ismeteld amit en kiirok.
2015. jún. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!