Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbélrák (stoma) mütét...

Vastagbélrák (stoma) mütét után, a rokkantsági kártyán kivül, jár e esetleg más milyen kedvezmény is? Fogyatékosságnak számit e?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 14:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Pl:nyugdij kiegészités,valamilyen járulék,illetve hova lehet ilyen esetben fordulni?Köszönöm.
2010. febr. 27. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
A helyi MÁK.-nál lehet beynújtani ...azt tudom a fogyatékossági kérelmet! Aháziorvood szerintem tud segíteni!Jobbulást és jó egészséget neked!
2010. febr. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,sajnos apukámnak van rá szüksége.
2010. febr. 27. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
a rokkantsági kártya az parkoláshoz van? mert nekem azt nem adtak. Pedig sztómás vagyok. Én semmit nem kaptam, csupán rehabilitációs járadékot.
2011. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a parkoláshoz adják.Meg is kapta Apu.Ha gondolod megkérdezhetem hogy hol kellett elintézni.
2011. febr. 11. 18:33
 6/9 anonim ***** válasza:
köszi. Nekem kapásból a háziorvos mondta, hogy csak mozgáskorlátozottak kaphatnak parkolásit. Apudnak van esetleg más is, ami miatt megkaphatta? Ja, és közgyógyigazolványt is kérdezd meg, mert az keresettől függően jár. Én 1500 ft plusz miatt azt sem kapom...
2011. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nincs más,csak ez a vastagbél kihelyezése volt.Ő meg ilyen járulékot nem kap ha jól tudom.Holnap megkérdem majd.
2011. febr. 11. 19:34
 8/9 A kérdező kommentje:
Az államkincstárnál igényelte meg a rokkantságit,de előbb a háziorvos,meg a sebész adott neki papirt róla.Nem nagyon szeretik adni,de jár,meg kell próbálni.
2011. febr. 12. 18:53
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon köszönöm! :)
2011. febr. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!