Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szúrjam magam? (A többi lent)

Szúrjam magam? (A többi lent)

Figyelt kérdés

Egy baleset révén a jobb bokám megdagadt és meghúzódott enne a szalag. Begipszelték és hétfőig rajta is lesz a gipsz. Felírtak trombózis ellen egy szert amit naponta magamba kell szúrnom. Azonban egy orvos aki mellesleg apukám azt mondja ne szúrnam magam. Viszont két másik orvos is azt mondta hogy mindenképp szúrjak naponta. Mit csináljak? Nem sueretem a gyógyszereket .ert alamennyire márosak. De a trombózissal sem akarok kockáztatni. Légyszi segítsetek mitévő legyek!

17/F



2015. jún. 6. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp, én nem kockáztatnék. Ahogy teheted, mozogj is.
2015. jún. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem kockáztatnék.
2015. jún. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nah, én 9 hónapig szúrtam magam. Nem véreztem el. Kutya bajunk (babával).


De miért szúrnád MAGAD ha apukád orvos? Szúrjon ő téged!

2015. jún. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Tajson válasza:
6 hétig volt gipszbe a lábam mindenap kaptam a hasamba inyegciót :D és ennyi nem kell az a vérrög de mellékhatása sincs :D
2015. jún. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tajson válasza:
Vagyis csak a halucináció de azt már megszoktam :D na megyek meg kell etetnem a sárkányom
2015. jún. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Tajson: nagyon vicces...


De komolyan, én soha semmire nem voltam allergiás még eddig, és 1x kaptam egy ilyen injekciót, kaptam volna többet is, de a műtét elmaradt egyéb okok miatt.

Viszont 3 hétig kemény, dió ,méretű duzzanat volt a helyén.

Bele sem merek gondolni, ha naponta kaptam volna.


EZ az én problémám, nálad biztos nem jelentkezik.

2015. jún. 6. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy értelmes válaszokat ķüldtetek.Csak azért kételkedtem mert eddig azt hittem hogy ezt csak az öregeknek kell nem a 17 éveseknek.Mellesleg apukám azért nem tud szúrni mert nem él velünk.
2015. jún. 7. 13:46
 8/9 anonim ***** válasza:

Akkor szúrd magad. A kemény gumó is normális.


Nem nehéz. Vdak valaki tanítsa meg.


Ennyit megér az életed.

2015. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huszonéves kollégám majdnem belehalt a tüdőembóliába, 3 nappal a balesete után (combcsonttörés). Elfelejtették a trombózisprofilaxist a kórházban, ahol feküdt...
2015. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!