Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 21 éves fiú vagyok, lenne még...

21 éves fiú vagyok, lenne még értelme fogszabalyzasra? Annyira nem vészes a helyzet de mikor vigyorgok azert latszik hogy a felső fogsor picit előrébb van és kicsit kínosnak érzem magam. :/

Figyelt kérdés
lehetne segíteni még rajta állandó vagy éjszakai fogszabályzóval?

2015. ápr. 21. 18:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szinte az utolsó pillanatokban vagy, siess.
2015. ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Természetesen van értelme, sőt. Akármelyik életkorban van értelme.

A környezetemben is elég sok felnőttnek van fogszabályozója, gyönyörű változásokat lehet elérni.

2015. ápr. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Beszélni fogok a fogorvosommal!
2015. ápr. 21. 18:22
 4/4 anonim válasza:

20 vagyok 18 évesen rakták fel és igen van értelme sokat formálódott a fogsorom ezalatt a 2 év alatt

Először kellemetlen lesz mondjuk fájdalmat én nem tapasztaltam de csináltasd meg mindenképp!Nekem sem volt nagy gát vele sőt..Nagy önbizalmat ad az embernek egy szép mosoly és ápolt fogok :)

2015. máj. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!