Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Foglalkozás-egészségügyi...

Foglalkozás-egészségügyi vizsgálaton mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy fehérneműre kell levetkőzni?

2015. jún. 9. 08:04
1 2
 1/14 acelsziv ***** válasza:

Nem igaz, ne aggódj emiatt...


Azt is le kell venni.

2015. jún. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
A fehérneműt is le kell venni, majd a bőrt, a húst az inakat is letépni a csontvázról.
2015. jún. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De komolyan, félek, mert eléggé szégyellős vagyok.
2015. jún. 9. 08:43
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Félmeztelenre, felülről.
2015. jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bugyira, melltartóra kell vetkőzni. cipőt is le kell venni. Foglalkozás-egészségügyi vizsgálaton az orvos látni akarja a gerincet, hogy nincs-e valami ferdeség benne. Látni akarja, hogy van-e lúdtalpad. Ilyesmi. Szóval, hogy alkalmas vagy-e fizikai munkára, és ha igen, akkor milyen mértékben.
2015. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%
Majd az orvos megmondja, hogy mennyire kell levetkőzni. Lehet, hogy az egyiknél bugyira, melltartóra, a másik orvosnál csak melltartóra.
2015. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Így igaz, orvosa válogatja. Volt, ahol csak felülről kellett levetkőznöm derékig, de olyan is, ahol egy szál alsónadrágban voltam végig a vizsgálat alatt a két doktornő előtt, még a zoknim se maradhatott.
2015. jún. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Túl vagyok rajta, egy szál alsóra kellett levetkőzni, elég kellemetlen volt azért.
2015. jún. 9. 16:15
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én alapból nem értem hogy manapság mi ez a túlvetkőztetés mindenhol.


Diákként sem kellett alsóra vetkőzni,csak felülről kellett levetkőzni és ha lúdtalpra volt kíváncsi,cipő,zokni le,ahhoz nem kell egy alsóra vetkőzni,felnőtteknél meg még jobban nem értem ezt.


Milyen vizsgálatok voltak?

Volt vizsgálat ami indokolta hogy bugyiba legyél,lábat kellett nézni vagy valamit hogy a nadrág ne maradhasson rajtad?

2015. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én sem értem, minek kellett alsóra vetkőzve lennem végig a vizsgálat alatt. A bokám körül nézték, hogy nincsenek-e viszerek, de ahhoz elég lett volna felhúzni kicsit alulról a nadrág szárát.


Szerintem az orvosoknak ahelyett, hogy utasítanának, hogy ezt húzd fel, azt vesd le, húzd vissza, ez így a legegyszerűbb, ott vagy előttük szinte meztelenül és kész. De, hogy nekem meg milyen rossz volt, az persze nem számít.

2015. jún. 13. 20:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!