Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Foglalkozás-egészségügyi...

Foglalkozás-egészségügyi vizsgálaton mennyire kell levetkőzni?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy fehérneműre kell levetkőzni?

2015. jún. 9. 08:04
1 2
 11/14 acelsziv ***** válasza:
Szerinted a doki hogy nézett rád? Mert megsúgom, hogy neki annyi vagy, mint amikor a hentes méregeti a karajt.
2015. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Kérdező neked teljesen igazad van,nálunk üzem orvos is mindig csak annyit kért hogy húzzuk feljebb a nadrágot vagy válaszoljunk van e víszerünk,de suliba meg csak lúdtalpat néztek és ott is elég volt csak a cipőből,zokniből kilépni.

Felnőtt korban,meg nagyobb tinikorban igen ciki hogy egy bugyiba ácsorogjon ott az ember.


Eleve le van törvényileg is írva hogy a beteg szeméremérzetére ügyelni kell és csak annyira kelljen levetkőzni amit az éppen végzett vizsgálat kíván,tehát szakaszosan vetkőzni és öltözni is vissza.

Röviden ha felül megvizsgál öltözhetnél is vissza és ha visszért akar nézni nem kellene egy ciciben feszíteni senkinek sem.


Munkahelyen pl vérnyomás méréssel indít az orvos,ott nem kell levetkőzni,majd felső testet meghallgatja és utána vissza is lehet öltözni,utána szokott vért venni(ott helyben veszi le a doki a vért is),tehát nem kell ott félmeztelenül lenni vérvételnél sem.


Sajnos ez orvos függő hogy mennyire is tapintatos a doki.

2015. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Soha nem hallottam ilyesmit és nem is tapasztaltam, hogy derékig vetkőzésnél jobban kellene. Néha azt sem.


Nekem konkrétan volt, hogy csak vérnyomás mérés volt.

Illetve maximum derékig felülről a sztetoszkópos vizsgálathoz.


Ilyen egy szál gatya üzemorvosnál szerintem hoax.

2015. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
Először a sapkát kell levenni csak. Akkor megnézi a hajadat. Majd sapka vissza, és jön a sál. Később a melltartó egyik fele, majd a másik. Aztán a bugyi eleje, majd hátulja. Így jól ellesztek a dokival. Jesszusom..
2017. okt. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!