Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti is éreztétek úgy műtét...

Ti is éreztétek úgy műtét után mikor kezdtetek magatokhoz térni, hogy majdnem megfulladtatok?

Figyelt kérdés
Nekem ez volt, arra emlékszem, hogy mikor kitoltak de még nem voltam teljesen magamnál, de majdnem megfulladtam, mondtam is és mondták, hogy nem fogok megfulladni. Mire elmúlt és felébredtem végleg már az ágyamban voltam. Ez normális? Volt valakivel ilyen? Azt tudom, hogy lélegeztető gépre voltam kötve és ez azután lehetett, miután kihúzták.

2015. jún. 16. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Én egyszer pont arra ébredtem, hogy húzzák kifelé a csövet. Na az eléggé sza.r érzés volt.
2015. jún. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jesszus az még szarabb lehetett
2015. jún. 16. 22:53
 3/5 anonim válasza:
Mindenkit felébresztenek közvetlenül a műtét után, még az előtt, hogy kivennék a tubust. Ez csupán biztonsági intézkedés, legtöbben nem emlékeznek rá. Amint vesz magától levegőt a beteg, ki is húzzák. Valószínűleg erre emlékezhetsz, vagy egyszerűen megduzzadt kicsit a gégéd az idegen test miatt. Teljesen normális amúgy.
2015. jún. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de én közben éreztem, hogy már tolnak kifelé. Mikor kiveszik nem hiszem hogy akkor már toltak. Mondjuk lehet hogy igy volt nekem meg minden összefolyt vagy tudjam is én. Mire magamhoz tértem végleg, már a helyemen voltam.
2015. jún. 25. 22:35
 5/5 anonim válasza:

Érdekes, én arra sem emlékszem, hogy felébresztettek a műtét után. Márpedig ugye 100%, hogy ez megtörtént.

A kórtermemben ébredtem, az ágyamon, elég kábán. 3-4x keltem fel újra, mire teljesen magamhoz tértem.

2015. júl. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!