Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 51% ra vagyok megállapitva,...

51% ra vagyok megállapitva, milyen segély járna nekem? Nincs bejelentett munkaviszonyom!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Két éve volt egy hatalmas nagy balesetem, és megvakultam az egyik szememre, műszemem van, a másikkal látok. Az arcom darabokra tört, és most kb 30db fém lemezt van benne, és életem végéig itt is marad. Bicegek, mert eltört mind a két lábam, és van egy két hegem is. A hasamon, a belsö vérzés miatt, és a nyakamon a lélegezető miatt. és 51%ot kaptam. A gáz csak az, hogy nincs munkaviszonyom 1 nap sincs, mert tanuló voltam, már nem vagyok az. 22 éves vagyok most, balesetnél 20 voltam, hogyan is lehetne bejelnetett munkaviszomnyom???

Egyfolytában falakba ütközök, és nincs pénzem. Segitsetek légyszi, ha van ötletetek. Most egyedül a szociális segély jár, de más nem járhat esetleg.


2010. márc. 1. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Esetleg nézd meg itt:

[link]

2010. márc. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán ezt nézd meg, ezt találtam:


[link]


ezen az oldalon pedig a baleseti rokkantsági nyugdíjról szóló linket olvasd át!

2010. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem üzemi balesetem volt, hanem közuti :(
2010. márc. 4. 14:53
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálkozzál a méltányossági nyugdijjal,hisz fiatal vagy és ne lehetet munkaviszonyod sem.Évente 1 alkalommal lehet segélyt kérni a lakhelyhez tartozó nyugdijintézettől.Ha sok a gyógyszerköltséged,az egészségbiztositó pénztártól is.
2010. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!