Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fájdalmatlan a krdiológiai...

Fájdalmatlan a krdiológiai vigygálat?

Figyelt kérdés
holnap megyek reggel kardiológiára. Ott mit csinálnak? Csinálnak szív UHt? Minden szívbetegséget kimutat?

2015. jún. 23. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Fájdalmatlan.
2015. jún. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Teljesen fájdalmatlan :) Nekem csináltak vérnyomásmérést, EKG-t, szívultrahangot, tettek fel holtert (tappancsok egy "zsebrádiószerűvel"), elküldtek mellkasröntgenre és kellett vérvétel is (szívritmuszavar miatt vizsgáltak, ezeken kívül kifaggattak, mi a panaszom, mikor kezdődött, hány centi vagyok, súlyom, meg van akinek terheléses EKG-t is csinálnak, a végén általában gyógyszert írnak fel. Azt, hogy milyen betegségeket szűrnek ki vele, nem tudom, nem vagyok orvos, gondolom a szív általános állapotától kezdve nagyon soko mindent, billetyűk állapotát, stb.
2015. jún. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attol fugg, hogy milyen bajod van es mire fognak vizsgalni. Az ultrahang semmi, a vervetel semmi, az EKG semmi ... szerintem amugy sem azzal kellene foglalkoznod, hogy milyen vizsgalatokra van szukseg, hanem, hogy mi bajod lehet, mi okozza es hogy gyogyulsz meg.


Szerintem bizz az orvosokban es inkabb orulj ha minnel jobban megvizsgalnak, mint feljel valamilyen vizsgalattol is.

2015. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. jún. 23. 16:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ign fajdlmatln a vigygálat :)
2015. jún. 24. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Először egy 12 elvezetéses EKG vizsgálat lesz, amit az orvos az EKG görbén nyomon követi a szív aktivitását. Az EKG kimutatja a különböző ritmuszavarokat, vezetési zavarokat és egy sor egyéb eltérést is, ez teljesen fájdalommentes.
2015. aug. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Már tul vagyok a vizsgálatokon, a szívemnek semmi baja, makk egészséges, a tünetek, azok mind mind pánikbetegségtől vannak. Most fogok elkezdeni járni pszichoterápiára
2015. aug. 31. 14:57
 8/8 anonim ***** válasza:
Bigyony nyem fájdalmat a vigygálat
2017. szept. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!