Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Vastagbél tükrözés előtt...

Vastagbél tükrözés előtt véletlenül megettem egy túrós batyut, nagy baj lehet belőle?

Figyelt kérdés
Holnap megyek vastagbél tükrözésre és ma véletlen megettem egy túrós batyut, aztán jutott csak eszembe. Nagyon megijedtem. Lehet baj belőle? Most nagyon aggódom, kérem nyugtassatok meg.

2015. jún. 23. 20:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"véletlenül"?


Amúgy nem valószínű hogy ennyitől a doki majd ne látna odabenn, de biztos nem fog örülni.


Nem tudom hogy megy alapban, de gondolom kinéz miatta egy plusz beöntés is.

2015. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg kérlek. És szólj a dokinak is. Csak hogy ne kelljen kétszer végigcsinálni...
2015. jún. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindenképpen szólni fogok. Kicsit félek és igen véletlen mert elfelejtettem magam és éhes is voltam. A végét meg már ki kellett dobnom mert akkor jutott eszembe.

Előfordult már vkivel ilyesmi?

2015. jún. 23. 20:28
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Mazsola volt benne ?
2015. jún. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem volt benne mazsola, elmondtam a dokinak, azt mondta nem lesz gond, megcsinálta és valóban nem volt semmi. Megkönnyebbültem.
2015. jún. 24. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy nem volt gond, mert nem volt benne mazsola.
2015. jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
mert ha lett volna benne mi lett volna? Egyébként a doki nem kérdezte meg hogy volt-e benne.
2015. jún. 24. 20:04
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
ha lett volna benne mazsola, azt hitte volna hogy szarcsimbók XD
2018. dec. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!