Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosoknak mennyire jó...

A háziorvosoknak mennyire jó a fizetésük (. )?

Figyelt kérdés
Mekkora összeg kell ahhoz, hogy egy háziorvost le lehessen fizetni (ami már neki is pénznek számít)? Fizetett már le valaki háziorvost?

2015. jún. 24. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
A praxsukra kapják a pénzt, amit nagyrészt a praxisra + alkalmazottak fizetésére + adókra + járulékokra költenek, és csak viszonylag kevés marad a megélhetésre.
2015. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló nem takarja a valóságot amit leírtál...

A háziorvosoknak a legjobb a fizetésük...

2015. jún. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Utolsó: Szerintem is..de nem tudom biztosra, viszont azt vettem észre, hogy mindig azt mondják, hogy kevés, aztán amilyen házaik, kocsijaik vannak van hasonlók, abból azért látszik, hogy nem igaz.
2015. jún. 27. 09:22
 4/4 anonim ***** válasza:
81%
majd ha ráérek sajnálom őket, hogy kevés a fizetésük. Borítékok naponta csusszannak a zsebükbe. félmilliót biztos bekaszálnak havonta az orvos-fizetésen kívül.
2017. ápr. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!