Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti mikorra kaptok időpontot 1...

Ti mikorra kaptok időpontot 1 vizsgálatra?

Figyelt kérdés
9 hónap múlva kaptam időpontot kardiológiai kontrollvizsgálatra Nyíregyházán. :-@ Nálatok milyen az ellátás? Mennyi időt kell várni 1-1 vizsgálatra? Helységet és a várakozási időt is írjátok le! Köszi
2015. jún. 25. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:

9 hónap elég gáz. nálam a leghosszabb várakozás az 8 hónap volt, de annyira nem volt fontos, hogy ki is várjam.


amúgy budapesten komolyabb helyre is max 3 hónapot várok, de vam olyan hely ahol fél évet is kell.

2015. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én budapesti vagyok és elég sok nyavalyám van. Van olyan betegségem, ami miatt időnként CT-vizsgálatra kell mennem, eddig egy-két hétre kaptam is időpontot (magam is meglepődtem).

Ultrahangra 1-2 hónap, pszichiátriára 1 hónap körül, endokrinológiára 3 hónapot is vártam.

Kardiológián még nem voltam.

2015. jún. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Budapesten vagyok, fogorvos 1 hónap, kardiológia 2 hónap, belgyógyászat 1 hónap.
2015. jún. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bács-Kiskun megye: nálunk is nagyjából 8-10 hónap a kariológián a várakozás, voltak már többen, mire odajutottak meg is haltak... nem vicc sajnos, családban is történt, és a társasházban is ahol lakom a szomszédom hunyt el, tavaly szeptemberben kapott idén májusra időpontot, nem érte már meg. Viszont sogórnőm, aki rosszul lett a munkahelyén, rá 2 hétre kapott időpontot, és a vizsgálattól számított 2 héten belül meg is műtötték, szintén kardiológiánál tartok még. Nekem 3 havonta van kötelező kontrollom, mindig beírnak a vizsgálatkor a követekező 3 hónap múlva esedékes vizsgálatra, így nem kell külön kérnem, mert előre ők megadják. Cukorgondozóban is nagyon nagy nálunk a tolongás, de mivel évente kell menni, már tudom nagyjából mikor kell kérnem időpontot, hogy benne legyek még az egy évben. Többit nem tudom, mert erre a két "helyre" járok rendszeresen, meg még a szemészet van, oda kb. 3-4 hónap a várakozás.
2015. jún. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 hónap koponya MRI Győrben ami most szeptemberben lesz
2015. jún. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a sürgősségiről könnyen be lehet jutni bárhová
2015. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
na jó, de a sürgősségi nem azért van, hogy valakinek soron kívül legyen meg egy vizsgálat, hanem azoknak akik súlyosabb balesetet szenvedtek el! az ilyen idióták miatt kell ott is 10en órákat várni, mert nem tudják kivárni a sorukat és minden apró-cseprő probléma miatt.
2015. júl. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!