Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyibe kerül egy vérvizsgála...

Mennyibe kerül egy vérvizsgálat fizetős formában és hol lehet Győrben ezt meglépni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Általános, speciális vizsgálat, konkrét betegségre, allergiára, mire? Mert nem mindegy. És miért nem jó az ingyenes változat?

Amúgy a google hasznos jószág. [link]

2015. jún. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

fáradt vagyok és álmos, kimerülök és nem áll fel


nincs TB-m, van pénzem

2015. jún. 28. 13:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát ebben az esetben célszerűbb lenne kifizetni a tb-tartozást - idővel úgyis behajtanák kamatos kamattal. Már csak a laborvizsgálatok árából kijönne több évi tartozás. Aztán persze kell egy orvos is, aki kielemzi neked az eredményt és beutal a további szükséges vizsgálatokra - hasonló áron... és ha esetleg gyógyszeres kezelésre lesz szükséged, az is elég horribilis összeg lenne így. Egy esetleges műtétről már szót se ejtek inkább... :/
2015. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mért, hogy téged ellássanak, hogy ráköltsék a befizetésem? nekem a te egészséged számlája érdektelen
2015. jún. 29. 05:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem, azért mert jelen állás szerint ha van félretéve sok milliód a kezelésekre (amire valljuk be, szükség lesz, ha már ennyire le vagy épülve, hogy egy szimpla keresést képtelen voltál lefolytatni...), akkor is ugyanúgy behajtják rajtad. Vagy rosszabb esetben az örökösödtől. Szóval a nagy elveidet akár fel is dughatod magadnak, annyit érsz vele. :D

Az én számlám miatt ne aggódj, fizettem én már magam és mások helyett eleget, mégis csak fogászaton voltam, amit szintén magamnak perkáltam ki. De hát ki tudja mikor robbanok le, leszek én is impotens szerencsétlenség...

2015. jún. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!