Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Több mint egy hónapra előre...

Több mint egy hónapra előre kaptam időpontokat vizsgálatokra, nagyon kiakadtam félek, hogy addig meghalok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elmentem orvoshoz mert sok tünet kínzott (sajnos ezt két hónapig halogattam), többek között gombóc a torokban, (bal) végtag hidegség zsibbadás, furcsa érzés a mellkhasban, néha fulladás, szédülés, szóval nagyon sok tünet már.

Nagyon félek ,hogy addig meghalok amíg elvégzik a vizsgálatokat elvileg az utolsó vizsgálat, az augusztus közepe fele lenne kész.

A vérvétel már megvolt de a háziorvos azt mondta hogy akkor menjek vissza ha megvan az összes leletem, visszamehetek már holnap , hogy megkérdezzem , hogy milyen lett a vérképem?



2015. jún. 28. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon gyanús a számomra a tüneteid alapján, hogy esetleg refluxod van, ami párosult egy pánikbetegséggel!

A vérvétel eredményét elviheted a háziorvosnak és megkérdezheted, hogy mi mit jelent, ő hogy látja, de ha nincs pénzed privátba a vizsgálatokra, akkor kénytelen leszel végigvárni az időpontokat, mert sajnos bárhol vagy az országban, ez van. Örülj neki, hogy 1 hónapra előre kaptál időpontot, vannak helyek, mint pl. nálunk, egy szívultrahangra fél évet kell várni!

És ha 2 hónapig halogattad előtte, akkor ezt az 1 hónapot ki lehet várni, nem?...

2015. jún. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem türelmetlen vagyok, csak halálfélelmem van.
2015. jún. 28. 13:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezért mondtam, hogy nagy valószínűséggel semmi komoly bajod nincs, csak pánikbeteg vagy!
2015. jún. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem fogsz meghalni!
2015. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!