Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szivrtimus zavar mihez vezethe...

Szivrtimus zavar mihez vezethet? Mik lehetnek a következményei?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Attol függ milyen ritmuszavar mert sokféle van es kezelve vagy kezelés nélkül gondolod?
2015. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a barátnömnek van szivritmus zavar a héten derült ki és még nem igen van kezelve. de igedesség alapon még rosszab. és szur a szive.??
2015. jún. 28. 19:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Keressetek fel egy kardiologust es vizsgaltassatok ki a baratnodet. Szivritmus zavart gyogyszerrel nagyjabol karban lehet tartani, sulyosabb esetben pacemaker a megoldas.

Mik lehetnek a kulonbozo szivproblemak kovetkezmenye? Halal!

Szivproblemakkal nem szabad szorakozni es amugy is a szukseges vizsgalatok egyaltalan nem fajdalmasak, ezert aztan nem is kell felni az orvostol.

2015. jún. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat sokat segitettek :)
2015. jún. 28. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
de milyen?? a diagnózist ird le.sokféle van attól függ a következmény kilátás!azért kérdeztem
2015. jún. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem is volt szívritmius zavarom, a semmiből fel tudott ugrani a pulzusom 160-200-ra. Nem egyszer készültség, kórház lett a vége. Gyógyszert szedtem, majd egy katéteres műtéttel "kiégették" az idegpályát ami okozta. Azóta minden rendben. Nem tudom a barátnődnek is ilyen-e, majd a kardiológus eldőnti mi a teendő. Fő, hogy ne idegeskedjen,mert az ront rajta, rohamokat idéz elő. Nálam sokszor segített a rohamok leállításán egy egyszerű módszer, megpróbálom érthetően leírni. Ha felugrik a pulzus, mindjárt le kell gugolni és nyomni, mintha nagy vécén lennél, ezt tartani egy darabig és többnyire visszaugrik a pulzus a normálisba. Van ennek a módszernek egy hivatalos neve, de már elfelejtettem :-) Szorítok a barátnődnek, hogy sikeresen kezeljék!
2015. júl. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szédülés, bizonytalanságérzet, mely a szív túl lassú működéséből következő vérnyomásesés eredménye. A teherbírás csökkenése. Idegesség, félelem A pulzus kihagy: az atriovetrikuláris (AV) blokk miatt az impulzus nem továbbítódik megfelelően a szívben. Látászavarok, a páciens fekete lebegő pontokat láthat, ahogy a tachycardiánál, itt is a vérnyomásesés következtében. A túl lassú szívverés eszméletvesztést is okozhat.
2015. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!