Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » S. O. S! Ha vki tud segiteni...

S. O. S! Ha vki tud segiteni irjon, MISEK plasztikai sebésztre mennék, de nem tudom hogy most hol rendel jelenleg, ugy hallottam átköltöztek Diósgyôrbe!? Részlet lent

Figyelt kérdés
Sziasztok 5 évvel ezelôtt mûtöttek perforált vakbélre és utána megmaradt egy Nagy heg és naon csúnya, vastagcsík van a köldökömtôl a jobb oldalmíg, zavar már naon :/ idáig anyagi helyzetem miatt nem tudtam elintézni. És érdekelne aki átesett már hegeltávolításban az milyen költséget fizetett ki, vagy aki tudja irjon, kérem segitsetek, köszönöm. Legfôképp hol rendel? mennyibe kerül a hegeltávolítás? altatás lesz-e vagy csak érzéstelenitik?

2015. júl. 2. 19:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!