Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Szent László kórházban hol...

A Szent László kórházban hol lehet anonim HIV teszten részt venni?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy 2014 októberétől egy évig bárki mehet hétköznap 2-4-ig, és nyáltesztből azonnali HIV és hepatitis-C vizsgálatot végeznek, előzetes időpontfoglalás és egyeztetés nélkül


De nem írják sehol, hogy hova kellene menni pontosan, és hova kell szólni hogy ott vagyok ezért, vagy hol kell várakozni. Valaki tudna segíteni? Ma szeretnék elmenni, vagy a napokban valamikor, de sehol nem látok tájékoztatást



2015. júl. 8. 10:43
 1/1 anonim ***** válasza:

Látom régebbi kérdés, remélem elmentél!

Az újabb olvasóknak leírnám viszont hogy az infektológiát kell keresni(az autós bejárattal majdnem szembenlévő épület).

A parkolás bent 400forint/óra.

Én ajánlom hogy normál tesztet csinálj, egyrészt így ha nem vagy hiv+ DE viszont később mégiscsak megfertőződnél van egy előtte,utána adatlapod, kilehet számolni hogy mennyire romlik az állapotod.

1 hét után van meg a teszt, ha negatív örülj,ha pozitív viszont NE ESS KÉTSÉGBE!!!

Nagy valószínűséggel életed végéig szedned kell bizonyos gyógyszereket,fixen ugyanabban az időpontban minden nap de ez abszolult ne riasszon meg!

Lehet így is élni! Aggodalom helyett tájékozódj és olvass utána a dolgoknak, gyakorold a gyógyszerszedést mondjuk tic-tacon!

A mellékhatásoktól sem kell már különösebben félni korunk szupergyógyszerei után!!!

No para és csak előre!


Egy hiv fertőzött....

2016. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!