Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Munkaköri alkalmassági vizsgál...

Munkaköri alkalmassági vizsgálatnál tényleg lehet olyan, hogy fehérneműre vagy meztelenre kell levetkőzni?

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 17:13
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
#19, engem is kényszerítettek, katonai alkalmassági vizsgálat és sorozás címén, kétszer is. Ha ez megnyugtat. A nőket meg nem.
2015. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
ez így volt, igaz, ott csak férfiak voltak jelen - ha jól emlékszem. Az igaz, hogy a gimi egyik (mondjuk jó fej) tanára is benn ült a bizottságban (akik előtt le kellett hajolni, hogy megkukkolhassák a seggünk lyukát - gondolom, hogy nincs- e aranyér).
2015. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Celtix ***** válasza:

Tolem nezhetnek ferfiakat is. Engem nem zavar. Nem azert nem zavar, mert magamutogato vagyok, hanem egyszeruen nem zavar, Mondjuk, talan azert, mert nem hiszem azt, hoyg az en testemre kivancsi mindenki a vilagon...


Es tenyleg, sorozason tenyleg beleneztek az ember seggebe is, de latszik, hogy nem okozott akkor traumat az eset, hogy maig emlekezzek ra, tultettem magam rajta. Arra a csodalatos egy evre viszont maig emlekszem ( nem vittek el rogton 18 evesen, akkor masfel ev lett volna) es ma is neha van olyan remalmom, hogy ujra be kell vonulnom :(


Azt hiszem, az a kotelezo egy ev votl akkora megalaztatas, mint egyeseknek az, hogy ot percre ruha nelkul kell lennie.

2015. júl. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 Celtix ***** válasza:

Ui:

"Nem fog mindenki meghalni,"


De, mindenki meg fog halni. Csak nem mindegy, mikor es hogyan. Nekem sokkal szimpatikusabb volt nagyanyam agyverzese, amibol reggel nem ebredt fel, mint nagyapam prosztatarakja, ami tobb evig huzodott.

2015. júl. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
#23 : Feltételezem, azért nem azt akarod mondani, hogy, ha érhetik az embert nagyobb traumák is, mint, hogy indokolatlanul kell mezítelenkednie olyan helyen,ahol felöltözött nő(k) és férfi(ak) vannak (pláne, ha mondjuk "benne van a levegőben", hogy legalább egy felöltözöttnek "buli", hogy a társaságában van valaki (ált. ellenkező nemű) (kényszerből) mezítelen személy....... szóval, hogy egy nagyobb trauma felülír egy kisebbet. (Főleg, hogy ezek a traumák egymással nincsenek oksági viszonyban)?
2015. júl. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Az előbbi hozzászólásom lényege, kicsit talán érthetőbben: Ha pl. bokán rúgnak, de rúghattak volna t.kön is, akkor a bokán rúgásokkal már nem is kell foglalkozni, nyugodtan, bárki rúgjon csak bokán - minden retorzió nélkül.
2015. júl. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:

#22

Az első esetben orvosnőnél történt az eset, három ott figyelő medika szeme előtt, és voltam hozzá 18... A doktornő pedig, habár civil volt egy SZTK-ban, normális kérések helyett vezényszavakkal parancsolgatott, mint "herezacskót félrehúzni!"


De valóban az egy év okozta az igazi problémát, nem a vizsgálat.


Hogy egy tanár hogy kerül ilyen helyre, azt nem tudom, az biztosan törvénytelen, és utána kéne nézni a dolognak, orvosi vizsgálaton semmi keresnivalója.

2015. júl. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ez nagyedikes gimisként történt, iskolai szinten ment a sorozás (1975-ben volt mindez). Valamilyen bontásban, vagy osztályonként x időeltolással, v. az gész 4. évfolyam (ez 6 osztályt jelent) mentünk Győrben a Hadkiegre, sztem az illető tanár kisérőként jött velünk. Namost igazából az illető tanár nem jelentett problémát - nem igazán zavart (engemet nem). Csak érdekes volt. De, lehet, hogy azért sem zavart, mert ő egy jó fej tanár volt. Lehet, ha egy olyan tanár jön velünk, akit utáltam, és ő kukkolja a sgglyukamat, attól szrul éreztem volna magamat.
2015. júl. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez már 1975-ben sem volt törvényes, de az egy másik világ volt. Még az is lehet, hogy a dokik kérték meg, hogy legyen jelen, mert féltek, hogy ennyi fiú egy kupacban ott komolytalankodni kezd, és nekik kell majd fegyelmezniük.
2015. júl. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
100%

24\29 ne fárasz már létszíves!


Korábban sem jártak éves szűrésekre és élnek,nagymamák,nagyapák lettek mêgis!

Aki meg éves szűrésre ment az szakorvoshoz ment el!

Nem a munkahelyi dokihoz!


Ne mondj hül yeségeket hogy aki minden szűrésre nem megy el az mind rákban hal meg!Ez nagyon nagy túlzás.



Ha te akarsz akkor vizsgaltasd magad pucéron,szabad orvos választás nélkül,etikátlan körülmények között!

De másra ezt ne akard rákényszeríteni!



Munkahelyi éves vizsgálat az a munkahelyi alkalmasságra korlátozodjon a többi meg magánügy.Üzemorvos se bugyiba,se boxervpba ne akarjon benézegetni!

2015. júl. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!