Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért van az hogy a nőgyógyász...

Miért van az hogy a nőgyógyászom 26 évesen nem hajlandó megvizsgálni a mellemet? Kérésemre az volt a válasza, hogy 45 éves kor alatt ő nem vizsgál. Pedig tudtommal a mellrák nincs ennyire határozottan korhoz kötve! MAGYAR EGÉSZSÉGÜGY NULLA!

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
jelentsd fel ennek tényleg nincs korhatára
2010. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán hogyan lett ebből nőgyógyász? Az én nódokim A-Z-ig megvizsgál ha elmegyek hozzá. Micsoda egy kretén!A lányom 25 éves az ő orvosa is mindig megvizsgálja a melleit is.
2010. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én 17 évesen voltam először nőgyógyásznál, azóta minden évben megvizsgál egy szó nélkül, kedvesen, érdeklődve.

Menj másikhoz mindenképpen, vagy szólj valakinek, aki tudd tenni az ügy érdekében. 22/L

2010. márc. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen nézték meg először a mellemet, azóta is minden évben, a rákszűréskor áttapogatja az orvos. Pedig sima sztk-s rendelésre járok.

Ki hallott már ilyet?! Olyat viszont tudok (közeli rokonunk), aki 27 évesen mellrákos lett. Most 30 éves, túl van sugárkezelésen, kemón, az egyik mellét levették... és az egész egy kis, fájdalmatlan csomóval kezdődött.

Én is azt javaslom, hogy az ilyen dokit hagyd ott, keress másikat. Ha sztk-s, akkor jelentheted a betegjogi képviselőnél, mindenhol ki van függesztve a váróban. Ha nem találod, a kartonozóban kötelesek megadni a nevét, elérhetőségét.

2010. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint akkor én fogtam ki egy bugris dokit...:( Nem tudom miért csinálja ezt, lehetséges hogy velem van baja? Pedig jó alakú, csinos, szexi csajszi vagyok :)-lehet éppen ez a baja?! Mindegy, még szerencse, hogy nem ő az egyedüli nőgyógyász!
2010. márc. 5. 13:36
 6/11 anonim ***** válasza:
21%
Én szívesen megvizsgállak.... :)
2010. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló! Értékelem önfeláldozó felajánlásodat, igazán szép gesztus tőled...:) Viszont ha nem rendelkezel orvosi diplomával, sajnos a barátom nem valószínű, hogy értékelné önzetlen segítségedet....:)
2010. márc. 6. 15:42
 8/11 anonim válasza:
Szerintem ez lehet a gáz, hogy túl csinos vagy és fél, hogy nem mell orvosi vizsgálatára koncentrálna. Bár az ilyen hogy lesz nőgyógyász azt tényleg nem tudom.
2010. márc. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez nekem is megfordult a fejemben, de akkor tényleg hogy lehet az ilyen nőgyógyász? Mondjuk alul minden probléma nélkül megvizsgál...:) Ki érti ezt?
2010. márc. 6. 21:46
 10/11 anonim ***** válasza:

Ahova én járok ott se nézi meg a mellemet. :S Pedig rákszűrésbe ez is beletartozna, nem?

Lehet dokit kellene váltani, de én mindig a rosszakat fogom ki...

2010. márc. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!