Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosom nem küld tovább,...

A háziorvosom nem küld tovább, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem veszi komolyan a problémámat, ami már 2 éve tart! 3 hónapja mentem el először ezzel orvoshoz, elsoroltam, mik a panaszaim (véres, nyákos hasmenés, akár napi 10 alkalommal, hasmenés előtt iszonyú görcsök, folyamatos hányinger, étvágytalanság - 4. napja nem ettem semmit), és csak antibiotikumot írt fel, majd 2 hónapig Lactivot kellett szednem.

Amikor elsoroltam a panaszaimat, legyintett, hogy "sima hasmenés", és írta a bogyót.


Jövőhéten megyek vissza hozzá, elegem van ebből a betegségből. Mit csináljak, hogy ne egy újabb bogyót írjon, hanem küldjön tovább valahova?


2015. júl. 25. 21:05
 1/3 A kérdező kommentje:
A folyamatos gyengeség, rosszkedv már teljesen eluralkodik rajtam, öngyilkosságra is gondoltam már, annyira elegem van
2015. júl. 25. 21:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen másik orvos, akár magán.
2015. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát ha jól értem, egyszer elmentél hozzá az addigra évek óta fennálló panaszaiddal. Ő felírta, amit szükségesnek látott. Te vártál három hónapot és most mész vissza először...? Hát akkor nem az orvossal van a gond, ha ennyire ráér neked, abból ne csodálkozz ha arra következtet, hogy kicsit eltúlzod a problémát - mondjuk ez biztos, mert egyéb esetben már nem élnél.

Amúgy valószínűleg ha visszamész és elmondod hogy nem javultak a panaszaid a kezelés után sem, akkor megkapod a szükséges beutalókat. Ha magától nem írja, akkor esetleg megmondod, hogy téged megnyugtatna a dolog. De ez így kicsit olyan, mint a vicc, amikor a nyuszika el akarja kérni a medvétől a létrát, előre hergeled magad olyan dolgon, ami még meg se történt.

Egyéb esetben meg elmész másik orvoshoz. A stressz is ártalmas ám, és te direkt generálod akkor is, ha nincs rá okod...

2015. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!