Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gjmű vez eng megújításához e....

Gjmű vez eng megújításához e. ü. vizsg. ("B" kat. ) elég-e egy féldecis üveg vizeletminta, vagy 2 decisben vigyek kb 1 decit?

Figyelt kérdés
Nem kérdeztem meg, holnap reggel megyek.
2015. aug. 3. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
1 deci bőven elég.
2015. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
fél deci nem elég?(könnyebben elfér a zsebemben a féldecis üveg). Mert nem mindegy, hogy egy féldecist kell zsebre vágni, vagy egy 2 decist (decisem nincs)
2015. aug. 3. 20:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Az is elég, a vizeletet csak egy kis csőszerűbe rakják, az kb. semmi minta.
2015. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a házi orvosom nem is kért ilyesmiket! írta a papírt és el rakta a pénzt!
2015. aug. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4: És szerinted mindenki te vagy? Vannak betegségek amikhez kell vizelet vizsgálat.
2015. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk eddig még nekem sem volt ilyen esetem, h. jogsi megújításához vizeletvizsgálat, pedig már nem kevésszer újíttattam jogsit (az elmúlt 40 évben - mióta jogsim van).

A jövő héten meg foglalkozás-egészségügyire megyek (50 felett évente kell)(tavaly is voltam, de ott sem kértek - pedig ott szoktak). Ha most kérni akarnak, megmondom, egy hete a jogsinál már megvolt.

2015. aug. 3. 23:37
 7/8 A kérdező kommentje:
Szerintem viszek fél decit, aztán, ha nem elég, majd ott produkálok többet - ha kell.
2015. aug. 3. 23:38
 8/8 A kérdező kommentje:
Elég vót a fédecis üvegnyi (plusz 4800 Ft)
2015. aug. 5. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!