Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » , gennyedzik, nagyon fáj és...

H.encsiii kérdése:

, gennyedzik, nagyon fáj és lüktet, benőtt a körmöm is. A bal oldali nagy lábújjamonem benott a korom es nagyon faj. Mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Először csak az ujjam kezdett fájni majd Mikor vágtam kormot egyre jobban fajt.elkezdett gennyezni es olyan4honap ig szenvedtem vele mire rajottem hogy benőtt a kormom.most vágtam ki(ma)es vérzik mert belevagtam a husomba.de lehet maratt meg korom a husomba arra jo a dunsz kötés mert azt tettem ra.(nem elol hanem hátrább szakatt be a kormom a belso oldalon.es nagyon faj)
2015. aug. 5. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezeld Betadinnel, és ha már nem fogod bírni, sántikálj el a sebészetre, ott majd megműtik.

A jövőben (mivel ez visszatérő dolog) pedig keress egy jó gyógypedikúrost, aki majd megoldja a problémát. Fájdalom mentesen.

2015. aug. 5. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy jó a dunsztkötés, lehet még jobban belobbantja, ha ennyire súlyos, akkor inkább menj el a sebészetre, ott kifertőtlenítik, esetleg kapsz rá kecsőcsöt is, ami leviszi a gyulladást. A sebet jóddal kenegesd be.
2015. aug. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2017. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!