Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nyár elejéig el kell tüntetnem...

Nyár elejéig el kell tüntetnem a pattanásaimat, de hogyan ha 8 éves korom óta tele vagyok velük?

Figyelt kérdés
Nem értem az egészet, nem segített eddig semmi, kozmetikus csak ront a helyzeten, a bőrgyógyász olyan krémeket ír fel ami 5 nap alatt elfogy és 5-6000 ft. Munkanélküli vagyok szóval nincs miből fizetni ilyesmit. Egyébként meg csak kiszárították a bőröm a kencék, azzal sokat nem értem. Mit tegyek??
2013. ápr. 1. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Gyakran segít az antibiotikum kúra,de a mitesszereket rendszeresen ki kell tisztítani közben is.
2013. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
háziorvossal csináltass egy vérvételt, hormonokat nézve. lehet valami hormonprobléma, és azt ugye hiába kenegeted krémekkel.
2013. ápr. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is teljesen ugyan így vagyok ezzel.Elegem van, hogy nyáron a nagy melegbe takargatnom kell a hátam, és nem húzhatok trikót vagy egyéb nyárias ruhákat..Próbáltam én is a krémeket és van egy amit feltudsz íratni az orvosoddal azt kell neki, mondani, hogy pattanások ellen felrázandó ilyen fehér krém, (ebből szerintem tudni fogja mire gondolsz) és ír receptet mert csak receptre adják ki.Na ez a krém nagyon jó a nevét sajnos nem tudom.Meg kösd fel a hajad, hogy ne irritálja a bőröd és napozz minél többet az is segít de ne vidd túlzásba a napozást sem! Esetleg még az segít ha az étrendedet kicsit egészségesebbé teszed! :)
2013. ápr. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Be is vannak gyulladva? Vagy csak mitteszeres?
2013. ápr. 2. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a Zynerit oldatot,szerintem az előző hozzászóló is arra gondolt. De amint már írtam,fontos a tisztítás!
2013. ápr. 2. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!