Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tehetek panaszt az ügyelet...

Hol tehetek panaszt az ügyeletes orvos ellen, aki semmit nem tett a beteg édesanyámért, aki többször volt kórházban agyvérzéses tünetekkel?

Figyelt kérdés
Sőt, mikor mentőt hívtunk a kezelő kijelentette, hogy az ügyeletes orvos már beszélt velük és nem jönnek ki csak ha beutalót ad. Mivel én 250 km-re dolgozom, ezért csak este tudtam bevinni a kórházba, amikor már nagyon rosszul volt. Ott az orvos azt mondta, hogy nagy szerencsénk van, és mire vártunk, miért nem hívtunk mentőt?

2015. aug. 6. 08:55
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

panaszt teszel és ? mit vársz ettől nem lesz belőle semmi,semmi értelme.


Sőt ha a mama meg hal akkor sem lesz belőle semmi na

jó kap az orvos egy megrovást vagymit,


Vagy megvered este a parkolóba vagy a kocsiját leöntöd kromofággal ezt mint 1 év múlva. nem most rögtök.


Ő ebből igaz semmit nem tud majd levonni hisz nem tudja miért is de a te lelked megnyugszik.

2015. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Itthon ülök kétségbeesve édesapám mellett. Súlyos cukorbeteg, súlyos szívbeteg (többször volt stroke-ja, infarktusa, szívkatéterezése stb.). Hétfőn adták haza egy combnyaktörés miatti műtét után a kórházból. Azóta folyamatosan megy a hasa, 3 napja pedig már nem klasszikus hasmenése van, hanem szünet nélkül a nap minden percében folyik belőle vízszerű széklet, amit nem érez. 3 nappal ezelőttig nevolt széklet-inkontinenciája. Nem eszik, inni alig iszik, valószínűleg hamar ki fog száradni, de az is aggasztó, hogy ilyen folyamatosan szivárgó széklet mellett, nem fognak felszívdni a gyógyszerei (amik között van véralvadásgátló és több szívgyógyszer is).

Felhívtam kb. 40 perce az ügyeletet, ahol az asszisztens nő vagy kicsoda, azt mondta, ne aggódjak, vegyek valami hasfogót, ilyen panaszokra nem tudnak kijönni. Amikor megemlítettem, hogy néha véres, néha szurokfekete a kifolyó vízszerű széklet, és, hogy 2-3 kilót fogyott 2 nap alatt, odaadta az ügyeletes orvost, akinek elmondtam a tüneteket, erre ő is közölte, hogy nem jön ki ilyen tünetekre, de ha ki is jönne, akkor sem tudna mit csinálni. Megkérdeztem, hogy akkor azon kívül, hogy teletömöm széntablával, mit csináljak most. Erre azt mondja tök idegesen (nyilván mert még mindig nem raktam le a telefont), hogy ha ilyen súlyos a helyzet vigyem be a sürgősségi osztályra, de ő nem jön ki. Megkérdeztem, hogy hogyan jutok be egy combnyaktöréssel műtött, menni pár métert is csak járókerettel és segítséggel tudó, 10percnél többet ülni nem tudó (utána eldöl, mint egy liszteszsák) emberrel, akiből tényleg egy pillanat megállás nélkül szivárog a vízes székletszerű valami. Azt mondja, hívjak mentőt, hátha ők elviszik.És mindezt mondja úgy, hogy mielőtt még bármit is mondtam volna, közölte egy női hang, hogy a beszélgetés rögzítésre kerül.

Nem tudom, mi lesz ennek a vége, de most itt ülök kétségbeesve, és arra gondolok, hogy ha rögzítik a hívásokat és ennek ellenére ilyen hangnemben beszélnek a betelefonálókkal, és nyíltan megmondják, hogy úgysem fognak kijönni, akkor mikor fogunk segítséget kapni. Ha már kiszáradt? Vagy ha bekómált a cukor miatt vagy esetleg újra stroke-ot kapott? Mert nem eszik, alig iszik, folyamatosan veszít a súlyából és a folyamatos székletszívárgás miatt nem tudom, hogy a gyógyszerek, mennyire hatnak.

2015. aug. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!