Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek jogos volt az...

Szerintetek jogos volt az ügyeletes orvos kiakadása ezek alapján, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Nos tegnap éjszaka nem szeretném részletezni miért de orvosi ügyeletre volt szükségem, és mikor kijött a doki nem szólt semmit elvégezte a dolgát és mikor végzett akkor tett szemrehányást és leszidott mert a számítógépemnél közvetlen a monitor mellett az asztalon van egy nagy kaktusz ami a cserepet nem számolva kb másfél méter magas vékony szárú botszerű -szerteágazó, nagy de nem nehéz és ennek kb 7-8 centis tüskei vannak és lehordott azért mert hogy az ott van és hogy nem szeretné még egyszer meglátni hogy az ott van és nem tettem el onnan mert hogy az őszerinte életveszélyes.


Ti mit gondoltok erről? Szerintetek is lehet életveszélyes és el kellene onnan tennem? Csak sajnos máshol nem tudok neki helyet biztosítani a méretei miatt, de viszont a családban és ismerősi körben aki szokott jönni hozzánk az tudja/tudjuk hogy milyen és vigyázunk vele...



2014. aug. 27. 10:51
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Gondolom a 2 éves kisgyerekedre célzott, hogy magára rántatja.
2014. aug. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem, nincs gyerekem, 25 vagyok és itthon élek szüleimnél, valamint a testvérem is már 18 éves
2014. aug. 27. 11:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak semmi köze nincs ahhoz, hogy rendezed be a lakásod, de biztos csak jót akart, bár az, ahogy kifejezte ezt, kritikán alluli - viszont számold hozzá azt is, hogy biztos ő is fáradt, ideges volt. Szerintem vedd jó tanácsnak, amit mondott, és ennyi. Nyilván, ha nem tudod megoldani, nem fogod arrébb tenni a kaktuszt. Szerintem esetleg visszavághatnád, szétültethetnéd, hogy biztonságosabb helyre tehesd, de ha neked és a családodnak így jó, akkpr ez van. Remélem ténleg nem lesz belőe baleset, mert akkor aztán foghatod a fejed.
2014. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet szedett már ki hasonló kaktuszból származó 8 centis tüskéket valakiből...
2014. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk mert balesetveszélyes? Én nem merném odarakni, mert biztosan magamra rántanám vagy beleesnék előbb-utóbb. Pedig 19 éves vagyok, nem 2. :D
2014. aug. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :/ még nem akadt bele senki, egyedül néhányszor én de az is akkor volt mikor tavasszal kitettem az udvarra vagy ősszel mikor behoztam, de nem tudok tőle megválni, 12 éves korom óta megvan...
2014. aug. 27. 11:33
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem tudsz valami normális levelű növényt odatenni?

Aminek nem szúrósak a levelei

2014. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó hosszú tüskék - én eltenném onnan
2014. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Sajna nem, ez a legkissebb virágom, ami van másik és nem kaktusz, az meg egy 3 méteres yucca...
2014. aug. 27. 13:44
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg kösd ki mint a karácsonyfát
2014. aug. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!